UCZNIOWIE


NASI ABSOLWENCI !!!  więcej...

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY  A

1. Adamczyk Antonina 7. Grzegrzółka Sandra
2. Bolczak Olga 8. Gumińska Natalia Ewa
3. Cygański Łukasz 9. Jakubowski Szymon
4. Fabisiak Kaja 10. Koper Ewelina
5. Fabisiak Szymon 11. Kulpiński Patryk
6. Grudna Natalia 12. Smolarek Szymon

wychowawca Justyna Kułak
 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY  B

1. Adamowicz Maciej 9. Pachelski Rafał
2. Idźkowska Aleksandra 10. Pietrzak Szymon
3. Karczmarczyk Damian 11. Potyra Malwina
4. Klimczewska Julia 12. Skolmowski Damian
5. Kuliński Krzysztof 13. Stanisławska Kalina
6. Kusy Damian 14. Sufranek Adam
7. Malinowski Piotr 15. Szmulewicz Oliwia
8. Małkińska Zuzanna 16. Zygmuntowicz Julia


wychowawca Jolanta Agnieszka Belka


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
 

KLASA I A

1. Błaszczyk Marianna 8. Grobelny Jakub
2. Chmielewski Przemysław 9. Gumiński Kacper Henryk
3. Chrzanowski Adam 10. Kochanowski Patryk
4. Dybiec Michał 11. Kurzyńska Maja
5. Dyrda Eryk 12. Lisiecka Michalina
6. Filińska Zuzanna 13. Owczarzak Oliwia
7. Górniak Szymon 14. Oziemkowska Magdalena

wychowawca Hanna Maliszewska

KLASA I B

1. Karczmarczyk Piotr 8. Różycka Maja
2. Marciniak Krystian 9. Sobieśniewski Łukasz
3. Marcinkowski Radosław 10. Staniszewski Gabriel
4. Mrowicka Maja 11. Szypszak Bartosz
5. Owczarzak Jakub 12. Walczak Igor
6. Pietrzak Filip 13. Zielińska Amelia
7. Rosiak Ksawery

wychowawca Magdalena Kasprzycka

KLASA II

1. Bombała Roksana 7. Owczarzak Piotr Paweł
2. Czubak Maja 8. Pawlak Jakub
3. Gumiński Wiktor Marek 9. Szypszak Anna
4. Kudła Alan 10. Walkiewicz Krystian
5. Lewandowska Maja 11. Wiśniewski Filip
6. Łukasiewicz Julia Małgorzata 12. Zygmuntowicz Adam

wychowawca Grażyna Tomasik

KLASA III A

1. Antczak Kacper 10. Niziałek Paulina Nadia
2. Golat Marta 11. Opólska Laura
3. Grabowska Agata 12. Popielski Przemysław
4. Kalinowska Monika 13. Racińska Nikola Zuzanna
5. Karczmarczyk Magdalena 14. Sobieszczuk Wiktoria
6. Karpińska Oliwia 15. Szulc Jakub
7. Kędzierska Ewa 16. Toczka Krystian Maciej
8. Krajewska Julia 17. Wyrębkowska Oliwia
9. Kulińska Maksymilian

wychowawca Marta Chojnacka

KLASA III B

1. Bolczak Nina 7. Józwiak Oliwia Michalina
2. Fabisiak Weronika 8. Kaszuba Piotr Eryk
3. Filipczuk Brajan 9. Lewandowska Zuzanna
4. Górecki Piotr 10. Łukasiewicz Maja Paulina
5. Grabarczyk Zofia 11. Tokarski Aleksander
6. Grudny Paweł 12. Wyrębkowska Amelia

wychowawca Dorota Tumalska 
 

KLASY  IV-VII

KLASA IV A

1. Archutowska Michalina 9. Kawulski Kamil
2. Durczyk Maja 10. Malinowska  Kinga
3. Drapak Maja 11. Marciszewska Julia
4. Głowacka Lidia 12. Pietrzak  Maja Amelia
5. Górska Milena 13. Przybylińska Zuzanna
6. Grudna Dominika 14. Szymańska Wiktoria
7. Grzelak Justyna 15. Szypszak Natalia
8. Karczmarczyk Justyna 16. Zielińska Joanna

wychowawca Bogusława Paradowska


KLASA IV B

1.  Bogiel Inga 12. Kudła Diana
2.  Bogiel Jakub Franciszek 13. Mazurek Mateusz
3.  Bombała Natalia 14. Pietrzak Dominika
4.  Brudzyńska  Zuzanna 15. Raciński Jakub
5.  Ciosek  Igor  16. Samson Milena
6.  Dzięgielewski Igor 17. Smolarek  Amelia
7.  Fabianowicz Kuba 18. Stefański Krystian 
8.  Golat Julia 19. Szulc Julia
9.  Grzelak Oliwia 20. Zielińska  Patrycja
10Jarosiński Adam 21. Ziółkowska Nadia
11. Karpiński Mateusz

wychowawca Iwona Jóźwiak
 

KLASA V

   1. Antonowicz Dawid 9. Matusiak Maria
   2. Borowski  Marcel  10. Owczarzak Damian
   3. Chmielewska Anna 11. Pankowski Patryk
   4. Chrzanowski Jakub 12. Potyra Amelia
   5. Gontarek Nikola 13. Szypszak Aleksandra
   6. Górski Filip 14. Wiśniewski Piotr
   7. Kamiński Stanisław 15. Wyrębkowski Mateusz
   8. Kochanowski Miłosz Kacper


wychowawca
Magdalena Petera
 

KLASA VI

   1. Cegiełka Zuzanna 7. Kryszkowska Oliwia
   2. Dyrda Julia 8. Kurczewski Adam
   3. Gierwatowska Laura 9. Liński Karol
   4. Gierwatowska Lidia 10. Wyrębkowski Bartosz
   5. Grzelak Maciej 11. Zygmuntowicz Szymon
   6. Kawulska Aneta


wychowawca
Jolanta Łagodzińska


KLASA VII A

   
   1. Antczak Kinga Karina 8. Niziałek Radosław Dariusz
   2. Borowska Oliwia 9. Owczarzak Katarzyna
   3. Filipowicz Karolina Martyna 10. Tarkowski Przemysław
   4. Kędra Mateusz 11. Zielińska Karolina
   5. Koperski Oliwier 12. Ziółkowski Dorian
   6. Lewandowski Daniel 13. Żurawska Zuzanna Kalina
   7. Marciszewska Aleksandra  
    

 wychowawca Małgorzata Martynowska

    

KLASA VII B

   
   1. Celemer Miłosz Remigiusz 7. Lewandowska Aleksandra
   2. Chmielewski Rafał 8. Lisiecka Oliwia
   3. Jarosińska Aleksandra 9. Oziemkowska Monika
   4. Koziczyńska Julia 10. Różański Rafał
   5. Kusy Agata 11. Walczak Maksymilian
   6. Kwiatkowska Sandra 12. Włodarczyk Wiktor
    


wychowawca
Elżbieta Golatowska