UROCZYSTOŚCI  SZKOLNE


 
ROK SZKOLNY 2004/2005

 

ZABAWA ANDRZEJKOWA

   W dniu 24.11.2004 r. uczniowie  bawili się na szkolnej dyskotece andrzejkowej. W trakcie zabawy dzieci brały udział w licznych konkursach i wróżbach prowadzonych przez uczennice z klasy szóstej.
 

SZKOLNE MIKOŁAJKI

   6 grudnia 2004r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały od niego słodki prezent.
 

    Tego samego dnia dzieci z koła teatralnego wystawiły sztukę pt. "Harry Potter i lekcja eliksirów".
 

JASEŁKA

   Uczniowie klasy IV z okazji Bożego Narodzenia przygotowali przedstawienie pt. "Narodził się nam Zbawiciel". Wystawili je w Integracyjnym Domu Kultury "Spichlerz" dla mieszkańców Miszewa.
 

CHOINKA

    Na choince szkolnej uczniowie uczęszczający na koło polonistyczne wystawili sztukę pt. "Rozrachunki uczniowskie, czyli szkolne "Dziady" Mickiewiczowskie".
 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  Najmłodsze dzieci z naszej szkoły 21.01.2005r. zaprosiły swoje babcie i dziadków, żeby uczcić ich święto. Z tej okazji przygotowały montaż słowno-muzyczny oraz słodki poczęstunek.
 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

   Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole zorganizowaliśmy "Dzień ekologii". Odbyło się przedstawienie "Co wiesz na temat dziury ozonowej?" i konkurs wiedzy ekologicznej dla klas IV - VI. Największy entuzjazm wśród widowni wzbudził pokaz śmieciomody. Po tak hucznym powitaniu wiosna na pewno zagości w Miszewie.