WYCIECZKI


 
PŁOCK - 7.10.19 r.
 

W dniu 7 października br. uczniowie klas 6ab oraz 7 z okazji Dnia Chłopaka uczestniczyli w wycieczce do Płocka. W Kinie Przedwiośnie obejrzeli wzruszający film pt. „MÓJ PIES 2”. Następnie w Manufakturze Czekolady brali aktywny udział w słodkich warsztatach. Na zakończenie miłego dnia, w atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku uczniowie wraz z opiekunami zjedli posiłek w restauracji Laguna. To był wyjątkowy dzień dla klasy siódmej i klas szóstych. 

 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

 
WARSZAWA - 3.10.19 r.
 

3 października 2019 r. odwiedziliśmy stolicę Polski Warszawę. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, który kiedyś był siedzibę królów i polskiego parlamentu. Podczas II wojny światowej całkowicie zniszczony, dziś ponownie zachwycił nas swoimi wnętrzami.
Z Zamku Królewskiego, przenieśliśmy się do Domu Zagadek, do tematycznie przygotowanych pokojów, tzw. Escape Room, z których musieliśmy się samodzielnie wydostać. Aby tak się stało, wykazaliśmy się logicznym myśleniem, spostrzegawczością, kreatywnością, a także odrobiną sprytu. Po wysiłku umysłowym, wkroczyliśmy w świat Laser Tag, który okazał się krainą wspaniałych przeżyć.