UROCZYSTOŚCI SZKOLNE


 
31 PAŹDZIERNIKA - JESIENNY BAL I BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
   

31 października w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych i Bal Jesienny zorganizowany przez nauczycieli i dzieci z Samorządu Szkolnego. Mieliśmy świętych i aniołów oraz piękne Panie Jesień. Mogliśmy podziwiać wspaniałe jesienne stroje. Dzieci przebrały się za wielu świętych. Był święty Paweł, Maryja, św. Anna, św. Józef. Wśród wszystkich świętych krążyły Anioły. Dzieci pokazały, że można brać przykład ze świętych, świętym może być każdy z nas. Przekazywanie pięknych wartości należy do nas - dorosłych, nauczycieli i rodziców. Takie akcje pokazują, że dla nas Polaków są ważne nasze narodowe tradycje.

Dzieci doskonale się bawiły i brały udział w licznych konkursach, które prowadziły dziewczynki z klasy VII należące do Samorządu Uczniowskiego - Marysia Matusiak, Amelia Potyra i Nadia Olewnik. Oprawą muzyczną zajęli się chłopcy z klasy VIII - Adam Kurczewski i Szymon Zygmuntowicz.

Dziękujemy uczniom za przemiłą atmosferę i wspólną zabawę oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie strojów dla swoich dzieci.