UROCZYSTOŚCI SZKOLNE27 KWIETNIA - "W MAŁYM CIELE WIELKI DUCH"
 

27 kwietnia 2018 r. po raz 16 w naszej szkole odbył się Turniej Sportowy „W Małym Ciele Wielki Duch” pod hasłem „GDY POCAHONTAS NA TURNIEJ PRZYBĘDZIE NASZA DRUŻYNA MEDAL ZDOBĘDZIE”

W  turnieju wzięły udział szkoły z Podgórza, Nowego Kanigowa, Ciesiel, Bodzanowa i Nowego Miszewa.

Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Bodzanów Pan Jerzy Staniszewski, radny Powiatu Pan Paweł Bogiel, który jednocześnie był sędzią głównym, Pan Adam Wiśniewski – były piłkarz ręczny, reprezentant Polski – przyjaciel naszej szkoły oraz Pani Marzena Wróbel Pietrzak – dyrektor Publicznego Gimnazjum w Nowym Miszewie.

Jak co roku drużyny rywalizowały na torach przeszkód, a kibice dzielnie dopingowali swoich zawodników. Każda szkoła przywiozła transparenty z hasłami zagrzewającymi drużyny do walki. 

Kibice poprzebierani byli za Indian i mieli możliwość zaprezentowania  układów tanecznych związanych z hasłem przewodnim.

Zabawa był wyśmienita. Dzieci dzielnie walczyły, ale zwycięzca może być tylko jeden. Najszybsza drużyną okazali się uczniowie ze szkoły w Bodzanowie. Zajęli pierwsze miejsce i zdobyli nagrodę główną turnieju – PIŁKARZYKI.

Pozostałe miejsce były następujące:

II – Nowe Miszewo

III – Cieśle

IV – Podgórze

V – Nowe Kanigowo

Każda drużyna otrzymała nagrody rzeczowe i dyplomy, a pierwsze trzy miejsce puchary.

Wśród kibiców najlepsi okazali się uczniowie z Nowego Miszewa. Ich doping, układ taneczny i transparenty z hasłami zdecydowanie zapewniły wygraną – dużego pluszaka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i napoje.

Pełni niezapomnianych wrażeń wszyscy wrócili do swoich szkół.

Dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy za rok.