UROCZYSTOŚCI SZKOLNE


   
26 KWIETNIA - IV MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA "PRYMUSEK"
 

26.04.2018 r. w naszej szkole odbyła się IV edycja Międzygminnej Ligi Przedmiotowej „Prymusek”.
W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół w Bodzanowie, Radzanowie, Święcieńcu, Cieślach, Małej Wsi  i Nowym Miszewie. Liga obejmowała następujące kategorie: konkurs ortograficzny kl. III, geograficzny kl. VII, matematyczny kl. V, języka polskiego kl. VI oraz języka angielskiego kl. IV.

Po krótkim przywitaniu przez Panią Dyrektor Jadwigę Terebińską, uczniowie przeszli do klas, gdzie  zmagali się z zadaniami matematycznymi, tekstami literackimi, łamigłówkami, rebusami, krzyżówkami, dyktandem. Po napisaniu testów otrzymali słodki poczęstunek oraz napoje.

W trakcie, kiedy komisje konkursowe sprawdzały prace, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych i muzycznych.

Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Terebińska ogłosiła wyniki, wręczyła nagrody i dyplomy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Ligi „Prymusek”, dziękujemy za udział.

Do zobaczenia za rok!

Konkurs ortograficzny klasa III

I miejsce                                  - Patrycja Rutkowska                               64 pkt./67 pkt.

II miejsce                                - Oliwia Wyrębkowska                             61 pkt./67 pkt.

III miejsce                               - Zofia Grabarczyk                                    61 pkt./67 pkt.

 

Konkurs  języka angielskiego klasa IV

I miejsce                                  - Nadia Ziółkowska                                   97 pkt./100 pkt.

II miejsce                                - Jakub Bogiel                                             93 pkt./100 pkt.

III miejsce                               - Marcin Iwański                                         86 pkt./100 pkt.

 

Konkurs matematyczny klasa V

I miejsce                                  - Olga Florczak                                           18 pkt./20 pkt.

II miejsce                                 - Sebastian Gaciąg                                      14 pkt./20 pkt.

III miejsce                                - Bartosz Durczyk                                      13 pkt./20 pkt.

 

Konkurs języka polskiego klasa VI

I miejsce                                  - Zuzanna Cegiełka                                     57,5 pkt./60 pkt.

II miejsce                                 - Oliwia Celmer                                          55,5 pkt./60 pkt.

III miejsce                               - Maria Radzka                                           51 pkt./60 pkt.

III miejsce                               - Lena Koziczyńska                                    51 pkt./60 pkt.

 

Konkurs geograficzny klasa VII

I miejsce                                  - Natalia Sztendur                                      67 pkt./73 pkt.

II miejsce                                - Katarzyna Dobosz                                   62 pkt./73 pkt.

III miejsce                               - Miłosz Celmer                                         61 pkt./73 pkt.