NIEZWYKLI GOŚCIE


 
8 LUTEGO - GRUPA ZAELEKRYZOWANI
 

W naszej szkole odbyła się niecodzienna lekcja „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia”. W niezwykłej lekcji uczestniczyli uczniowie klas  I - VII.  Zobaczyli eksperymenty fizyczne i chemiczne, jak w prawdziwym laboratorium, podziwiali wybuchowe substancje, poznali różne przyrodnicze ciekawostki. Tak ciekawe zajęcia aktywizowały widzów, chętni uczniowie mogli być wykonawcami, a nawet obiektem doświadczeń.
Lekcja zakończyła się gromkimi brawami dla prowadzących, a i w głowach naszych uczniów na pewno po takich zajęciach zostało dużo wiadomości.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
3 PAŹDZIERNIKA - CYRK "SZOK"
   

     3 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły obejrzeli występ artystów z Cyrku "SZOK". Na początku wystąpił klow prezentując swoje zdolności żonglerskie. Następnie artyści zadziwiali uczestników magicznymi sztuczkami. Największą atrakcją było pojawienie się żywego węża, który spokojnie spoczął na rękach najodważniejszych... Nie mniej radości wzbudził występ z gołębiami i psami.
     Pokaz artystów cyrkowych został nagrodzony gromkimi brawami. Uczniowie pełni wrażeń na zakończenie mogli kupić cyrkowe rekwizyty.