UROCZYSTOŚCI SZKOLNE4 CZERWCA - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
 

04.06.18 r. w ramach ogólnopolskie akcji "Cała Polska czyta dzieciom" w Czytelni Kreatywnej w Nowym Miszewie z inicjatywy Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki w Bodzanowie Pani Barbary Jachura odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Nowak. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas I- III oraz IV- VI.

Pani Ewa Nowak jest autorką wielu książek dla dzieci, m.in. „Pajączek na rowerze” „Lisia” i wielu innych, książek dla nastolatków np. „Nie do pary”, „Bransoletka”, „Sekretnik” oraz książek dla dorosłych np. „Mój Adam”. W trakcie spotkania dzieci mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o książce, o tym czemu warto czytać oraz poznać ciekawostki z życia pisarki. Pani Ewa posiada niesamowite podejście do dzieci, opowiadała bardzo ciekawie. Wszystkim bardzo się podobało. Na koniec dzieci zadawały pytania, na które autorka odpowiadała zaspokajając ciekawość najmłodszych czytelników.

Po zakończonym spotkaniu dzieci miały możliwość zakupu książek i otrzymania autografu. Każda klasa zrobiła sobie również z Panią Ewą pamiątkowe zdjęcie.