UROCZYSTOŚCI SZKOLNE28 KWIETNIA - "W MAŁYM CIELE WIELKI DUCH"
 

28 kwietnia 2017 r. w naszej szkole p. dyrektor Jadwiga Terebińska uroczyście otworzyła  XV Powiatowy Turniej Sportowy „W Małym Ciele Wielki Duch” pod hasłem „Wszyscy wygrywamy razem z Gumisiami”

Nie zabrakło zaproszonych gości. Obecny był Wójt Gminy Bodzanów p. Jerzy Staniszewski, Przewodniczący  Rady Gminy Bodzanów p. Paweł Różański, Radny Gminy Bodzanów p. Paweł Jankowski, Radni Powiatu Płockiego p. Paweł Bogiel i p. Andrzej Kuliński. Wizytator kuratorium oświaty delegatura w Płocku p. Anna Majchrzak.

Opiekę medyczną zapewniła nam p. Mariola Fijałkowska

Turniej jak zwykle przygotowała p. Małgorzata Martynowska, a sędzią głównym był p. Marek Golat.

W tym roku udział wzięły cztery szkoły: Bodzanów, Mała Wieś, Nowe Kanigowo i Nowe Miszewo.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce SP Nowe Miszewo

II miejsce SP Mała Wieś

III miejsce SP Bodzanów

IV miejsce SP Nowe Kanigowo

Uczniowie rywalizowali na torach przeszkód aktywnie wspierani przez swoje drużyny dopingujące uzbrojone w transparenty, maskotki i hasła, a także trenerów, którzy również rywalizowali na torach przeszkód zdobywają punkty dla swoich drużyn.  W przerwach między konkurencjami było słychać muzykę przy której dzieci doskonale się bawiły. Najlepiej dopingującą drużyną według zaproszonych gości okazali się mali kibice z Nowego Miszewa.

Po zakończonych zmaganiach zawodnicy otrzymali słodki poczęstunek i napoje.

Każda drużyna otrzymała nagrody i puchary, które wręczał p. Wójt Jerzy Staniszewski i wizytator p. Anna Majchrzak.

Turniej nie odbyłby się gdyby nie ogromne wsparcie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej” i pana Jarosława Malarskiego, który  współpracuje z nami od samego początku.

Do zobaczenia za rok!