UROCZYSTOŚCI SZKOLNE1 CZERWCA - MAM TALENT
 

         1 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyła się II edycja szkolnego programu „Mam talent” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Do konkursu zgłosiło się 24 uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty w kategoriach: muzycznych, tanecznych i plastycznych. Występy oceniało jury w składzie: p. Monika Górniak, p. Marzenna Antczak i  p. M. Zieliński. Program prowadzili uczniowie: Zuzanna Cegiełka i Miłosz Celmer.                                                                                      
           I miejsce w konkursie zajęła Aleksandra Jarosińska - uczennica klasy VIb, która wykonała piosenkę pt. „Śpiewam i tańczę”. II miejsce przypadło Aleksandrze  Szypszak z kl. IV za wykonanie piosenki „Tamta dziewczyna” oraz duetowi wokalno-tanecznemu Mai Łukasiewicz i Weronice Fabisiak z II b za „Sofię”; III miejsce wyśpiewał piosenką „Graj, dla mnie graj” Paweł Grudny z IIb, III miejsce zajął także  duet taneczny  Dominika Pietrzak i Kinga Cieszkowska z klasy IIIb, dziewczyny zatańczyły do utworu „Ego” .  Wyróżnienie za taniec otrzymała Julia Łukasiewicz z klasy I.
          Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Byli bardzo zadowoleni. Na pewno w przyszłym roku powtórzymy taki konkurs organizując III edycję szkolnego programu „Mam talent".