UROCZYSTOŚCI SZKOLNE



24 KWIETNIA - III MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA "PRYMUSEK"
 

24.04.2017 r. w naszej szkole odbyła się III edycja Międzygminnej Ligi Przedmiotowej „Prymusek”. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół w Bodzanowie, Radzanowie, Święcieńcu, Cieślach, Małej Wsi, Słupnie, Nowym Kanigowie i Nowym Miszewie. Liga obejmowała następujące kategorie: konkurs ortograficzny kl. III, przyrodniczy kl. IV, matematyczny kl. V, języka polskiego kl. VI oraz języka angielskiego kl. V - VI.
W pierwszej kolejności uczniowie zmagali się z ortografią, wiedzą polonistyczną, matematyczną i przyrodniczą. Po napisaniu tej części otrzymali słodki poczęstunek oraz napoje. Następnie po krótkiej przerwie odbył się konkurs z języka angielskiego.

W trakcie, kiedy komisje konkursowe sprawdzały prace, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych i muzycznych, obejrzały też występ koła teatralnego "Skrzat".

Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Terebińska ogłosiła wyniki, wręczyła nagrody i dyplomy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Ligi „Prymusek”, dziękujemy za udział.
Do zobaczenia za rok!

Konkurs ortograficzny klasa III

I miejsce                                  - Jaśmina Grzelak                  66 pkt./71 pkt.

II miejsce                                - Oliwia Karłowicz                   64 pkt./71 pkt.

III miejsce                               - Jan Chęciński                       62,5 pkt./71 pkt.

Konkurs przyrodniczy klasa IV

I miejsce                                  - Damian Owczarzak               28 pkt./30 pkt.

II miejsce                                - Olga Florczak                        27 pkt./30 pkt.

III miejsce                               - Aleksandra Rucińska           26 pkt./30 pkt.

Konkurs matematyczny klasa V

I miejsce                                  - Oliwia Celmer                       17 pkt./20 pkt.

II miejsce                                - Zuzanna Mróz                       15 pkt./20 pkt.

III miejsce                               - Maciej Grabowicz                14 pkt./20 pkt.

Konkurs języka polskiego klasa VI

I miejsce                                  - Monika Oziemkowska            91 pkt./100 pkt.

II miejsce                                - Dorota Wolińska                      87 pkt./100 pkt.

III miejsce                               - Aleksandra Jarosińska           84 pkt./100 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa V

I miejsce                                  - Zuzanna Cegiełka                     82 pkt./88 pkt.

II miejsce                                - Lena Koziczyńska                     58 pkt./88 pkt.

III miejsce                              - Maciej Grabowicz                      57 pkt./88 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa VI

I miejsce                                  - Katarzyna Dobosz                    70 pkt./76 pkt.

II miejsce                                - Igor Urbański                           69 pkt./76 pkt.

III miejsce                               - Zuzanna Opała                         64 pkt./76 pkt.