UROCZYSTOŚCI SZKOLNE1 CZERWCA - "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" W ZERÓWKACH
 

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając w oddziałach przedszkolnych „A” i „B” przystąpiliśmy do akcji „Cała Polska czyta dzieciom".

W ramach realizacji cyklu spotkań z książką odwiedzili nas wyjątkowi goście, osoby powszechnie znane w środowisku lokalnym, rodzice dzieci i nauczyciele naszej szkoły. Pierwszym zaproszonym gościem był Wójt Gminy Jerzy Staniszewski. Następnie czytała kierownik Bibliotek Gminnych w Bodzanowie - Barbara Jachura, Bibliotekarka Biblioteki w Miszewie Murowanym - Teresa Sikora i nauczyciel biblioteki - Jolanta Zielonka. Do akcji włączyli się również rodzice:  Magdalena Dzierzbińska, Monika Górniak, Katarzyna Kochanowska, Magdalena Chrzanowska, Renata Kurzyńska, Agnieszka Zielińska. Do akcji włączył się także brat naszego ucznia: Sebastian Dzierzbiński i Pani katechetka Marzenna Antczak. Akcję zakończyliśmy 01.06.2017 r. włączając się do akcji organizowanej w naszej szkole.

Dziękujemy zaproszonym gościom, rodzicom i wszystkim którzy zaangażowali się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom". Za poświęcony czas oraz niespodzianki, które sprawiały dzieciom dużo radości.