UROCZYSTOŚCI SZKOLNE15 STYCZNIA - CHOINKA I XXV FINAŁ WOŚP
 

Drodzy Wolontariusze! Powtarza się stara prawda, że więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu, a dobro zawsze do nas powraca.

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nowym Miszewie dziękuje wszystkim uczestnikom XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tj. uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za niedzielne popołudnie podarowane potrzebującym, za otwarte serca, dobrą energię i hojność. Dzięki temu udało się nam zebrać kwotę 3055,00 zł i przeznaczyć na konto WOŚP. To dobrze, że znów z nadzieją możemy patrzeć na siebie i wiedzieć, że jest w nas siła przyjaźni i miłości, która pozwala innym żyć.

Szczególne podziękowania należą się p. Elżbiecie Koziczyńskiej, p. Marlenie Lewanodwskiej, p. Barbarze Jachurze, p. Maciejowi Cioskowi, Kołu Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Miszewie Murowanym, Zespołowi „The Brothers”, pracownikom Warsztatów Terapii Zajęciowej W DPS „Nad Jarem”,  Sekcji Płockiego Ośrodka Sportu i Sztuki Walki oraz wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Choinki Noworocznej i XXV Finału WOŚP.

Jak co roku podczas Finału WOŚP było wiele atrakcji - licytacja, sprzedaż pamiątek i gadżetów, salonik fryzjerski i kosmetyczny, kawiarenka z pysznymi ciastami oraz kawą i herbatą, konkursy i zabawy oraz piękna Jasełka "W drodze do Betlejem”. Podziwialiśmy też występy młodych karateków oraz zespołu The Brothers. Na zakończenie odwiedził nas Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.