UROCZYSTOŚCI SZKOLNE



22 KWIETNIA - II MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA "PRYMUSEK"
 

22.04.2016 r. w naszej szkole odbyła się II edycja Międzygminnej Ligi Przedmiotowej „Prymusek”. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół w Bodzanowie,  Radzanowie, Święcieńcu, Cieślach, Małej Wsi, Nowym Kanigowie i Nowym Miszewie. Liga obejmowała następujące kategorie: konkurs ortograficzny kl. III, przyrodniczy kl. IV, matematyczny kl. V, języka polskiego kl. VI oraz języka angielskiego kl. IV - V.
W pierwszej kolejności uczniowie zmagali się z ortografią, wiedzą polonistyczną, matematyczną i przyrodniczą. Po napisaniu tej części otrzymali słodki poczęstunek oraz napoje. Następnie po krótkiej przerwie odbył się konkurs z języka angielskiego.

W trakcie, kiedy komisje konkursowe sprawdzały prace, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych i muzycznych.

Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Terebińska ogłosiła wyniki, wręczyła nagrody i dyplomy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Ligi „Prymusek”, dziękujemy za udział.
Do zobaczenia za rok!

Konkurs ortograficzny klasa III

I miejsce                                  - Paweł Opatrzyk                     88 pkt./90 pkt.

II miejsce                                - Olga Florczak                        87 pkt./90 pkt.

III miejsce                               - Amelia Potyra                       78 pkt./90 pkt.

Konkurs przyrodniczy klasa IV

I miejsce                                  - Kinga Górczyńska                29 pkt./30 pkt.

II miejsce                                - Bartosz Wyrębkowski          28 pkt./30 pkt.

III miejsce                               - Adam Kurczewski                26 pkt./30 pkt.

Konkurs matematyczny klasa V

I miejsce                                  - Joanna Opólska                    18 pkt./20 pkt.

II miejsce                                - Piotr Jakubowski                   17 pkt./20 pkt.

III miejsce                               - Magdalena Mroczek            15 pkt./20 pkt.

Konkurs języka polskiego klasa VI

I miejsce                                  - Wiktoria Moczyńska             27 pkt./30 pkt.

II miejsce                                - Zuzanna Pańka                       26 pkt./30 pkt.

III miejsce                               - Natalia Jasińska                    24 pkt./30 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa IV

I miejsce                                  - Zuzanna Cegiełka                 75,5 pkt./80 pkt.

II miejsce                                - Maciej Grabowicz                    60 pkt./80 pkt.

III miejsce                               - Julia Dyrda                              59 pkt./80 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa V

I miejsce                                  - Katarzyna Dobosz                  71 pkt./77 pkt.

II miejsce                                - Amelia Wołkowicz                65,5 pkt./77 pkt.

III miejsce                               - Zuzanna Opała                        58 pkt./77 pkt. 

Uroczyste rozpoczęcie II Międzygminnej Ligi Przedmiotowej "Prymusek"
   
   
Zmagania konkursowe
   
   
   
   
   
Warsztaty plastyczne i muzyczne