UROCZYSTOŚCI SZKOLNE



27 KWIETNIA - I MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA "PRYMUSEK"
 

       27.04.2014 r. w naszej szkole odbyła się I edycja Międzygminnej Ligi Przedmiotowej „Prymusek”. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół w Bodzanowie,  Radzanowie, Święcieńcu, Cieślach i Nowym Miszewie. Liga obejmowała następujące kategorie: konkurs ortograficzny kl. III, przyrodniczy kl. IV, matematyczny kl. V, języka polskiego kl. VI oraz języka angielskiego kl. IV - VI.
W pierwszej kolejności uczniowie zmagali się z ortografią, wiedzą polonistyczną, matematyczną i przyrodniczą. Po napisaniu tej części otrzymali słodki poczęstunek oraz napoje. Następnie po krótkiej przerwie odbył się konkurs z języka angielskiego.

    W trakcie, kiedy komisje konkursowe sprawdzały prace, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych i muzycznych oraz obejrzały bajkę pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, przygotowaną przez uczniów klas I - III należących do Koła Teatralnego „Skrzat”.
     Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Terebińska ogłosiła wyniki, wręczyła nagrody i dyplomy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Ligi „Prymusek”, dziękujemy za udział.
Do zobaczenia za rok!

Konkurs ortograficzny klasa III

I miejsce                                  - Zuzanna Cegiełka                  96 pkt./100 pkt.

II miejsce                                - Szymon Zygmuntowicz          76 pkt./100 pkt.

III miejsce                               - Wiktoria Dulska                   75 pkt./100 pkt.

-  Lidia Gierwatowska              75 pkt./100 pkt.

Konkurs przyrodniczy klasa IV

I miejsce                                  - Zuzanna Skowrońska           28 pkt./30 pkt.

II miejsce                                - Joanna Opólska                    27 pkt./30 pkt.

III miejsce                               - Oliwia Lisiecka                     26 pkt./30 pkt.

                                                - Monika Oziemkowska          26 pkt./30 pkt.

Konkurs matematyczny klasa V

I miejsce                                  - Wiktoria Moczyńska            10 pkt./20 pkt.

II miejsce                                - Jakub Adamczyk                    7 pkt./20 pkt.

III miejsce                               - Mateusz Ozdowski                 6 pkt./20 pkt.

Konkurs języka polskiego klasa VI

I miejsce                                  - Zuzanna Zielińska                  49 pkt./55 pkt.

                                                 - Karolina Tokarska                49 pkt./55 pkt.

                                               - Zuzanna Gontarek                 49 pkt./55 pkt.

II miejsce                                - Weronika Lisiecka                47 pkt./55 pkt.

III miejsce                               - Adam Sobczak                       44 pkt./55 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa IV

I miejsce                                  - Amelia Wołkowicz                 73 pkt./74 pkt.

II miejsce                                - Katarzyna Dobosz                67,5 pkt./74 pkt.

III miejsce                               - Julia Kubacka                       61 pkt./74 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa V

I miejsce                                  - Jakub Kosieliński                  67 pkt./75 pkt.

II miejsce                                - Marta Organiak                    66 pkt./75 pkt.

III miejsce                               - Adam Zwierzchowski            61 pkt./75 pkt.

Konkurs języka angielskiego klasa VI

I miejsce                                  - Patrycja Woroniecka           71 pkt./77 pkt.

II miejsce                                - Mikołaj Matuszewski           64 pkt./77 pkt.

III miejsce                               - Weronika Lisiecka            59,5 pkt./77 pkt.

 

Uroczyste rozpoczęcie I Międzygminnej Ligi Przedmiotowej "Prymusek"

   
   
Zmagania konkursowe
   
   
   
   
   
Słodki poczęstunek
   
   
Warsztaty plastyczne i muzyczne
   
   
Bajka "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"
   
   
   
   
   
   
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród