UROCZYSTOŚCI SZKOLNE9 MAJA - WIECZÓR POETYCKI

   
    
09.05.2014 r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyła się wieczernica poświęcona dziękczynieniu za kanonizację Jana Pawła II połączona z recytacją wierszy ks. Jana Twardowskiego i śpiewem pieśni maryjnych w wykonaniu uczniów kl. IV - VI, za którą byli odpowiedzialni p. Bogusława Paradowska, p. Marzenna Antczak, p. Jolanta Łagodzińska i p. Paweł Bogiel.

    Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Wójt Gminy Bodzanów - Grażyna Pietrzak, Ksiądz Kanonik - Stanisław Dziekan - Dziekan dekanatu bodzanowskiego, proboszcz naszej parafii. Na uroczystość zostali zaproszeni także: dyrektor Domu Pomocy Społecznej Pani Anna Ziółkowska oraz członkowie Koła Emerytów i Rencistów.  Przybyli także mieszkańcy Miszewa.

    Uczniowie zaprezentowali wiersze ks. Twardowskiego, które były przeplatane śpiewem chóru szkolnego oraz wspaniałym wykonaniem wokalnym uczennic klas piątych i szóstych: Eweliny Borowskiej, Marty Wyrębkowskiej i Edyty Krakowskiej.

   Wieczór poetycki wzbudził ogromne wzruszenie u słuchającej publiczności. Dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami.

   Po uroczystości Pani Dyrektor - Jadwiga Terebińska wręczyła uczniom biorącym udział w konkursach na najładniejszą palmę, na najładniejszy różaniec oraz w konkursie wiedzy biblijnej o Janie Pawle II dyplomy i nagrody. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.