UROCZYSTOŚCI SZKOLNE28 STYCZNIA - DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 

W mroźny wtorek 28 stycznia 2014 do naszego szkoły przybyli wyjątkowi goście – babcie i dziadkowie. W wejściu zostali udekorowani medalami z napisem: ”SUPER BABCIA”, „SUPER DZIADEK”. Czekały na nich uśmiechnięte wnuczęta, które na tę okazję przygotowały specjalne występy. Gości powitała Pani Jadwiga Terebińska - dyrektor szkoły i wychowawczyni oddziału przedszkolnego 0 „A” - Agnieszka Belka, zapraszając na program artystyczny. Dzieci bardzo się starały, widać było, że miłość i wdzięczność wypełnia ich małe serduszka a wiersze, piosenki śpiewane i tańczone o babci i dziadku były wzruszającym przeżyciem dla wszystkich.

Następnie wychowawczyni zaprosiła wszystkich do konkursów. Dziadkowie i babcie mogli wykazać się znajomością swoich wnuków, odpowiadając na pytania QUIZU: „Mój wnuk, moja wnuczka…”. Za prawidłową odpowiedź można było otrzymać całusa - bezcenne. Potem wiele radości sprawiło wszystkim szukanie swoich portretów, które były jednym z prezentów. Śmiechom nie było końca.

Na koniec były życzenia od Pani Dyrektor, prezenty i słodki poczęstunek.

Przy pożegnaniu na twarzach babć i dziadków malowały się promienne uśmiechy, a podziękowaniom i zachwytom nie było końca.


„BABCIE I DZIADKOWIE KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM"