UROCZYSTOŚCI SZKOLNE8 LUTY - BAL KARNAWAŁOWY
 

Dnia 8 lutego (sobota) w godzinach 1000- 1300 odbył się bal karnawałowy dla ucz kl. O - III. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę  barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także młodszym rodzeństwem i rodzicami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniły panie z Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku, które nikomu nie pozwoliły się nudzić.

Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorki. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy przy efektach specjalnych – pękających balonach wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na chłodzące napoje przygotowane przez rodziców, które zregenerowały siły i pozwoliły bawić się dalej. Młodsze dzieci zgodnie orzekły, że z niecierpliwością czekają na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.
O godzinie 1300 rozpoczął się bal dla uczniów starszych, niestety chętnych do wspólnej zabawy było znacznie mniej. Uczniowie zostali nagrodzeni przez panią Dyrektor słodkościami za piękne stroje oraz udział w balu. Uczestnicy chętnie prezentowali swoje umiejętności taneczne oraz wokalne. Oprawę muzyczną zapewniła sekcja muzyczna.

Dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły
za pomysł i organizację wspaniałego balu
oraz wspólnie spędzony czas.