UROCZYSTOŚCI SZKOLNE30 LISTOPADA - RODZINNA ZABAWA ANDRZEJKOWA
 

30 listopada 2013 r.  odbyła się w naszej szkole Rodzinna Zabawa Andrzejkowa. Bawiliśmy się w tym dniu razem – dzieci, rodzice, dziadkowie i nauczyciele  przy muzyce zespołu De Facto. Każdy znalazł dla siebie coś miłego. Można było kupić  piękne bombki, ozdoby choinkowe, babeczki z wróżbą lub wziąć udział w loterii. W czasie uroczystości odbyła się licytacja bombek, które wykonały dzieci w ramach konkursu na najpiękniejszą bombkę.

Impreza odbyła się z inicjatywy Rady Rodziców. Warto było się spotkać w sobotnie popołudnie, miło spędzić czas i wspomóc działania na rzecz uczniów naszej szkoły.

Drodzy Rodzice, Przyjaciele Szkoły wspólnie udowodniliśmy, że szkoła może być miejscem przyjaznym dziecku i rodzinie. Miejscem, w którym można przyjemnie i wesoło spędzić czas ze swoim dzieckiem, z rodziną i nauczycielami.  Rodzina jest najważniejsza w życiu każdego dziecka, każdego człowieka. To właśnie ona daje siłę do wszelkiego działania. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest czas poświęcony dziecku. A przecież „mieć czas dla dziecka - to początek wszelkiego wychowania”. Cieszymy się, że byliście Państwo w tym dniu razem z dziećmi i spędziliście z nimi znaczną część swojego dnia.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Rodzicom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w Rodzinną Zabawę Andrzejkową. Przygotowali i prowadzili wróżby, loterię, licytację, upiekli pyszne ciasta.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Rady Rodziców i Rad Oddziałowych, z których Rodzice własnoręcznie wykonali piękne ozdoby świąteczne i przygotowali ciekawe dekoracje stoisk.

DZIĘKUJEMY!