UROCZYSTOŚCI SZKOLNE22 MAJA -
Wizyta KSIĘDZA Biskupa Piotra Libery
 

     W związku z wizytacją biskupią w naszej parafii, w dniu 22.05.2013 r., gościliśmy w naszej szkole Księdza Biskupa Piotra Liberę. Uczniowie Szkoły Podstawowej klas V i VI oraz młodzież Publicznego Gimnazjum w Nowym Miszewie przygotowali program słowno - muzyczny pt. „Z Maryją idziemy przez życie”.  Montaż  słowno - muzyczny był związany z miesiącem majem, który jest nazywany miesiącem Maryjnym.  Oprawę muzyczną przygotowali: p. Paweł Bogiel - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Nowym Miszewie oraz p. Justyna Kułak - nauczyciel Publicznego Gimnazjum w Nowym Miszewie. Za oprawę recytatorską  była odpowiedzialna p. Marzenna Antczak.

    Po przedstawieniu  Ksiądz Biskup spotkał się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej z gronem pedagogicznym zarówno Publicznego Gimnazjum, jak też Szkoły Podstawowej. W trakcie spotkania dzieliliśmy się spostrzeżeniami dotyczącymi współczesnego wychowania dzieci i młodzieży oraz modelu rodziny.

    Na koniec Ksiądz Biskup udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa i udał się wraz z Księdzem Proboszczem Kanonikiem Stanisławem Dziekanem na plebanię. Główną uroczystością w tym dniu był udzielony przez Księdza Biskupa Sakrament Bierzmowania, który przyjęło 31 kandydatów.