NASZE OSIĄGNIĘCIA I SUKCESY

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
 

11.06.18 r. w Szkole Podstawowej w Bodzanowie odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu pięknego czytania. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I - III ze szkół gminy Bodzanów.

Uczestników konkursu powitała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bodzanowie Arleta Iwańska. Dzieci najpierw czytały przygotowany tekst, który został oceniony przez jury, po czym nastąpiła przerwa na poczęstunek. Po przerwie dzieci czytały tekst bez przygotowania, za który również otrzymywały punkty. Wszyscy uczniowie czytali bardzo ładnie, więc komisja konkursowa miała ciężko wyłonić zwycięzców.

Naszą szkołę godnie reprezentowały trzy uczennice: Julia Łukasiewicz z klasy II oraz Weronika Fabisiak z klasy IIIb i Oliwia Wyrębkowska z klasy IIIa. Julia Łukasiewicz zajęła III miejsce w konkursie, a Weronika Fabisiak II. Wyróżnieni uczniowie w nagrodę za piękne czytanie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Natomiast reszta uczestników konkursu dyplomy.

Gratulujemy!
 
 
   
   
   
   
   
 
 
 
 

 


Finał konkursu „Pięknie być człowiekiem”
 
 

26 maja w Książnicy Płockiej odbył się 40 finał konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. Tegoroczny konkurs wpisywał się w obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W związku z tym recytatorzy przygotowali teksty propagujące polskość, wolność i patriotyzm.

Uczestnicy rywalizowali najpierw na etapie gminnym, a później rejonowym. W eliminacjach rejonowych, które odbyły się w ośrodkach na terenie byłego województwa płockiego, udział wzięło 308 osób. Do finału przeszło 46 osób. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły – Julia Koziczyńska. Reprezentowała ona region płocki w kategorii klas IV-VII.

Dziękujemy Julii za piękny występ. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów recytatorskich.

 
 


 

 

KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI "CZTERY PORY ROKU"
 

Uczennice klasy IVb naszej szkoły Nadia Ziółkowska  i Oliwia Grzelak wzięły udział w konkursie plastyczno – literackim „Cztery pory roku” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Nowym Duninowie. Dziewczynki wykonały prace plastyczne przedstawiające wybraną przez siebie porę roku. W maju nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Wyróżnienie otrzymała Nadia Ziółkowska. Gratulujemy i życzymy więcej sukcesów.

 
 
 
 
 
 
 

 


MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

25 maja 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych w Bodzanowie.  Zmagania przebiegały wieloetapowo. Uczniowie drużynowo rozwiązywali zadania, wykazując się wiedzą  z zakresu kultury, obyczajów, geografii i historii  Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Australii.
         
Miło nam ogłosić, że nasza drużyna - w składzie: Karolina Zielińska, Aleksandra Marciszewska oraz Miłosz Celmer - zajęła I miejsce.
          Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiadała
pani Monika Guzanek.

Gratulujemy!

 
   
 

 

„Wszystko, co Polskę stanowi”

23 maja br. w szkole podstawowej w Cieślach odbył się międzyszkolny konkurs z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę „Wszystko, co Polskę stanowi”. Zakres tematyczny turnieju obejmował zagadnienia historyczne oraz motywy patriotyczne w polskiej poezji i muzyce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII b – Miłosz Celmer, Oliwia Lisiecka i Monika Oziemkowska. Podczas przygotowań oraz zmagań konkursowych wykazali się wiedzą i zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z naszych uczniów!

 
 
 
 
 

 

SUKCES NASZYCH RECYTATOREK
 

Uczennice naszej szkoły – Julia Koziczyńska i Monika Oziemkowska – reprezentowały gminę Bodzanów w rejonowych eliminacjach konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”, które odbyły się 21 kwietnia w MDK w Płocku. Dziewczęta przygotowały kilkuminutową recytację poezji i prozy o tematyce patriotycznej. Rywalizowały z 18 recytatorami z miasta Płocka i powiatu płockiego. Ich występ zakończył się sukcesem. Julia Koziczyńska zajęła I miejsce, a Monika Oziemkowska zdobyła wyróżnienie. Julia będzie reprezentować rejon płocki w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się 26 maja w Książnicy Płockiej.

 
 
 
 
 

 

GMINNE ELIMINACJE KONKURSU "PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM"
 

12 kwietnia br. w Czytelni Kreatywnej w Miszewie Murowanym odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych gminy Bodzanów – łącznie kilkadziesiąt osób.

Reprezentanci naszej szkoły recytowali znakomicie. W kategorii klas I – III zwyciężyła Weronika Fabisiak, a III miejsce zajęła Julia Łukasiewicz.

Natomiast wśród uczniów klas IV – VII zwycięstwo przypadło Julii Koziczyńskiej, a II miejsce zdobyła Monika Oziemkowska.

Weronika, Julia i Monika będą reprezentować naszą gminę w kolejnym – rejonowym – etapie konkursu.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

KONKURS BIBLIJNY
 

1.03.2018 r. roku dzięki uprzejmości Pana dyrektora Macieja Łukasiewicza w Publicznym Gimnazjum w Bodzanowie odbył się konkurs biblijny dla uczniów szkół podstawowych „Ewangelia wg św. Mateusza” oraz Konkurs Wiedzy Religijnej dla uczniów gimnazjów „Święty Stanisław Kostka - życie i przesłanie”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów należących do dekanatu bodzanowskiego. Dzieci i młodzież uczestnicząca w konkursie wykazała się ogromną wiedzą. Wszyscy uczestnicy konkursu zmierzyli się z wielkim wyzwaniem, jakim jest przyswojenie tak ogromnej ilości wiedzy. Naszą szkołę reprezentowały w konkursie dwie uczennice Aleksandra Marciszewska i Oliwia Lisiecka
 

   
   
   


 

 

XL Edycja konkursu „Przyroda – Twój Przyjaciel”

 

11 grudnia 2017 r. w Urzędzie Gminy Bodzanów odbyło się podsumowanie XL EDYCJI konkursu „Przyroda – Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym w 2017 r.  „Rośliny i zwierzęta chronione na Mazowszu”.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony przyrody, poznawanie gatunków roślin i zwierząt chronionych w Polsce, a szczególnie na Mazowszu oraz promowanie ochrony przyrody w regionie.

Duży sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły, którzy wykonali prace konkursowe:

I miejsce – Aleksandra Marciszewska  klasa VII A

II miejsce – Zuzanna Cegiełka kl. VI i Dawid Antonowicz kl. V

Nagrody zostały wręczone przez Pana Jerzego Staniszewskiego Wójta Gminy Bodzanów oraz przedstawicieli Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku.

Gratulujemy!
 
 
 

 


IX edycjA projektu LOP
"POZWÓLMY PTAKOM MIESZKAĆ OBOK NAS"

 

Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg w Płocku. Była to IX edycja projektu LOP - POZWÓLMY PTAKOM MIESZKAĆ OBOK NAS. Tytuł tegorocznej edycji brzmiał  „Ptaki gatunków drapieżnych”.

Celem konkursu  było: poznanie różnorodności gatunków ptaków drapieżnych, edukacja ekologiczna w zakresie potrzeby zapewnienia ochrony siedlisk ptaków i miejsc gniazdowania, poznanie potrzeb i głównych problemów ptaków gatunków drapieżnych występujących na obszarach NATURA 2000 oraz zapoznanie z europejskimi programami ochrony przyrody.

4 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się podsumowanie konkursu „Ptaki gatunków drapieżnych” dla laureatów szkół powiatu płockiego. Uroczystego wręczenia nagród dokonali wspólnie Wicestarosta Iwona Sierocka, Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik oraz Prezes Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku Zbigniew Suchodolski.

Nagrodzonych zostało 43 autorów prac, nasza uczennica Oliwia Lisiecka z klasy VIIb zajęła II miejsce.

Gratulujemy!!!

 

 
 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 
XVIII MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA W RADZANOWIE
 

24 maja 2017 r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w Międzygminnej Lidze Przedmiotowej w Radzanowie. Konkurs podzielony był tematycznie i wiekowo.

Miło nam poinformować, że Oliwia Wyrębkowska z kl. IIa zajęła 3 miejsce w lidze kształcenia zintegrowanego dla uczniów klas II, Bartosz Wyrębkowski z klasy V zdobył II miejsce w konkursie matematycznym zaś wyróżnienie w konkursie przyrodniczym otrzymała Maria Matusiak z klasy IV.

W poszczególnych ligach wystartowali:

W lidze kształcenia zintegrowanego dla uczniów klas II:

Jakub Szulc z kl. II a
Oliwia Wyrębkowska z kl. II a
Zofia Grabarczyk z kl. II b
Aleksander Tokarski z kl. II b

W lidze przyrodniczej dla uczniów klas IV:

Maria Matusiak
Damian Owczarzak

W lidze matematycznej dla uczniów klas V:

Zuzanna Cegiełka
Bartosz Wyrębkowski

W lidze języka angielskiego dla uczniów klas V-VI:

Maria Matusiak z kl. IV
Zuzanna Cegiełka z kl. V
Oliwia Lisiecka z kl. VI b
Miłosz Celmer z kl. VI b

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych naukowych sukcesów!!!

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
"KRAINA KSIĄŻEK"
 

W dniu 9 maja 2017 r. przedstawiciele klasy III a i III b wzięli udział w X edycji Międzyszkolnego Konkursu "Kraina książek" w Szkole Podstawowej w Małej Wsi. Zadania konkursowe obejmowały znajomość powieści A. A. Milne pt. "Kubuś Puchatek". Klasę III a reprezentowali: Z. Przybylińska, W. Szymańska i K. Kawulski. Natomiast z klasy III b pojechały N. Ziółkowska, N. Bombała oraz I. Bogiel.
Rywalizowali ze sobą uczniowie z 10 szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli i zajęli zaszczytne miejsca na podium. Dzieci z kl. III a zajęły drugie miejsce, zaś z kl. III b trzecie miejsce. Była to dla wszystkich niezwykle miła niespodzianka. Tak więc kochani, jak widzicie, warto się uczyć, rozwijać swoje zainteresowania, brać udział w pozaszkolnych konkursach. To duża frajda i satysfakcja.
 

Zwycięzcom gratulujemy.
 
 
 
 
 
   
   
 


 

REJONOWE ELIMINACJE KONKURSU "PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM"
 
 

 Dnia 22.04.2017 r. odbyły się eliminacje rejonowe XXXIX Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży "Pięknie być człowiekiem" w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Weronika Fabisiak z kl. II b i Natalia Szypszak z kl. III a. Występy oceniało jury w składzie:

  • Olga Barańska

  • Jacek Mąka

Konkurencja była ogromna. Dziewczynki zaprezentowały się bardzo dobrze, ale niestety na tym etapie nie udało im się zdobyć żadnego miejsca. Mimo wszystko gratulujemy i liczymy na więcej w przyszłym roku.

 

 

Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej
 

21 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej „Paint – pokaż, co potrafisz”  pod hasłem "Ziemia w zielonych okularach". Do udziału w konkursie zgłosiły się dzieci ze szkoły w Liszynie, Słupnie, Nowym Miszewie, Bodzanowie i Święcieńcu. Spośród 58 prac nagrodzono po 3 prace z każdej grupy wiekowej, oraz przyznano 9 wyróżnień.

Klasy I

I miejsce - Adam Cyls - SP Święcieniec

II miejsce - Piotr Owczarzak - ZPO w Nowym Miszewie

III miejsce -Oliwia Grommunt - SP Słupno

Wyróżnienia : Zuzanna Ciarka - SP Słupno, Julia Łukasiewicz - ZPO w Nowym Miszewie.

Klasy II

I miejsce - Julia Wiktorowska - SP Liszyno

II miejsce Aleksandra Damaziak - SP Liszyno

III miejsce - Nikola Racińska - ZPO w Nowym Miszewie

Wyróżnienia: Oliwia Jóźwiak - ZPO w Nowym  Miszewie, Marta Świrska - SP Liszyno, Szymon bojarski - SP Liszyno, Kacper Maciejewski - SP Liszyno, Błażej Wąsowski - SP Święcieniec, Iga Cybulska - SP Święcieniec.

Klasy III

I miejsce - Aniela Puławska - SP Bodzanów

II miejsce - Julia Szulc - ZPO w Nowym Miszewie

III miejsce Dominika Pietrzak - ZPO w Nowym Miszewie.

Prace są wspaniałe ! Gratulujemy!

 
Piotr Owczarzak kl. I
 
Julia Łukasiewicz kl. I
 
Nikola Racińska kl. II a
 
Oliwia Jóźwiak kl. II b
 
Julia Szulc kl. III b
 
Dominika Pietrzak kl. III b
 

 
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD
 

Dnia 12.04.2017 r. uczniowie klasy V – Lidia Gierwatowska, Oliwia Kryszkowska, Adam Kurczewski i Bartosz Wyrębkowski zmierzyli się z najlepszymi drużynami z powiatu płockiego w Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. Rywalizacja była emocjonująca, wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Tym większa satysfakcja z wygranej naszych uczniów.

 
 

 
KOLEJNY SUKCES MIŁOSZA CELMERA
 

11 kwietnia 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Bodzanowie odbył się międzyszkolny konkurs literacki poświęcony życiu i twórczości Pawła Beręsewicza, w którym wzięło udział 14 uczniów szkół nie tylko naszej gminy. Impreza odbyła się w ramach cyklicznych „Spotkań z Autorem” organizowanych co roku przez Szkołę Podstawową i Bibliotekę Gminną w Bodzanowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych – Aleksandra Marciszewska i Miłosz Celmer. Test konkursowy sprawdzał dokładną znajomość wskazanych powieści P. Beręsewicza oraz ważnych informacji dotyczących życia i twórczości pisarza. I miejsce w konkursie zajął zdecydowanie Miłosz Celmer – uczeń kl. VI b. (Należy nadmienić, iż chłopiec był także ubiegłorocznym zwycięzcą konkursu literackiego poświęconego życiu i twórczości Anny Onichimowskiej). Aleksandra Marciszewska z klasy VI a również wykazała się podczas testu wiedzą na wysokim poziomie i zajęła V miejsce.

Gorąco gratulujemy naszym Uczniom!

Po części konkursowej odbyło się ciekawe, sympatyczne, urozmaicone humorem spotkanie z Autorem. Paweł Beręsewicz zaprezentował swoje książki; zachęcił do ich czytania; chętnie, dowcipnie i niekiedy zaskakująco odpowiadał na pytania młodych czytelników.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał książkę z autografem Pisarza.

Dziękujemy organizatorom i czekamy na kolejną edycję „Spotkań z Autorem”.

 
   
   
   
   
   
   
   

 

"PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM"
 

Piękna recytacja naszych uczennic!
 

20 marca w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Nowym Kanigowie odbył się gminny etap konkursu „Pięknie być człowiekiem”, zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bodzanowie.

Nasze uczennice bardzo dobrze zaprezentowały się podczas tej imprezy. W kategorii klas I-III zwyciężyła Weronika Fabisiak (kl. II b). II miejsce zajęła Natalia Szypszak (kl. III a), zaś wyróżnienie zdobyła Julia Łukasiewicz (kl. I).

W kategorii klas IV-VI zwycięstwo odniosła Zuzanna Cegiełka (kl. V).

Gratulujemy naszym recytatorkom.
 

 
   
   
   
   
   
   

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY
 

17 marca br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Cieślach odbył się Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny. Składał się on z trzech części. Najpierw oceniono pracę plastyczną, którą uczniowie wykonali wcześniej w swoich szkołach. Następnie każda drużyna zaprezentowała krótką scenkę dramatyczną związaną z mitologią grecką. W ostatniej części odbył się kwiz ze znajomości tematyki mitologicznej.

Drużyna naszej szkoły – w składzie: Aleksandra Jarosińska, Oliwia Lisiecka, Radosław Niziałek i Monika Oziemkowska – zajęła III miejsce.

Gratulujemy naszym reprezentantom!
 

   
   
 
 

 

FINAŁY REJONU PŁOCKIEGO W UNIHOKEJU
 

16 marca 2017 r. w Gostyninie odbyły się Finały Rejonu Płockiego  w unihokeju dziewcząt rozgrywane w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach startowały 3 drużyny: SP 21 z Płocka  - reprezentująca miasto Płock, SP z Pacyny reprezentująca powiat gostyniński i SP z Nowego Miszewa – reprezentująca powiat płocki.

Nasza drużyna w składzie: Lidia Gierwatowska, Zuzanna Cegiełka, Julia Koziczyńska, Jagoda Dzióba, Kinga Antczak, Karolina Filipowicz, Katarzyna Owczarzak, Aleksandra Marciszewska  (bramkarz) odniosła ogromny sukces zajmując pierwsze miejsce,  tym samym  uzyskując awans na finały wojewódzkie, które odbędą się w dniach 21-23.04.2017 r. w Chudku k. Ostrołęki.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za nasze zawodniczki.

   
   
   
 

 
DEKANALNY KONKURS BIBLIJNY
 

2 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Blichowie odbył się Dekanalny Konkurs Biblijny dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. W konkursie wzięli udział uczniowie z parafii Miszewo, Radzanowo, Blichowo i Zakrzewo. Z naszej parafii Miszewo uczestniczkami konkursu były dwie uczennice: Monika Oziemkowska z klasy VI a oraz Julia Dyrda z klasy V przygotowane przez p. Marzennę Antczak. Uczniowie szkół podstawowych wykazywali się znajomością Dziejów Apostolskich św. Łukasza, natomiast młodzież gimnazjalna prezentowała wiadomości z trzech ksiąg Starego Testamentu: Księgi Ezdrasza, Tobiasza i Nehemiasza.

Przed przystąpieniem do konkursu wszystkich uczestników oraz katechetów bardzo serdecznie powitała Pani Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Blichowie. Następnie uczniowie przez 45 minut pisali testy. Wszyscy posiadali dużą wiedzę. Dwoje uczniów z parafii Blichowo i Radzanowo ze szkoły podstawowej i dwoje z gimnazjum zakwalifikowało się do dalszego etapu diecezjalnego. Na koniec wszyscy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy oraz słodki poczęstunek.
 

 
   
   
   

 
XI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK W NOWYM KANIGOWIE
 

16 grudnia 2016 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Nowym Kanigowie odbył się XI Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice. Natalia Szypszak w kategorii I – III, która zaśpiewała „Pójdźmy wszyscy do stajenki”,  oraz Maria Matusiak w kategorii IV-VI z pastorałką „Jezusa Narodzonego”.

Oprócz wspólnego kolędowanie nasze uczennice zostały wyróżnione przez jury i wróciły z nagrodami :)

Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez nauczyciela muzyki p. Mariusza Zielińskiego.

 GRATULUJEMY!!!

 
   
   
   
   
   

 

„Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej
w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”.

 

Już po raz piąty Muzeum – zaprosiło dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie plastycznym „Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”. Konkurs  miał na celu uwrażliwienie młodych twórców na piękno przyrody, jej ważną  rolę w wiernym odtworzeniu krajobrazu dawnej mazowieckiej wsi oraz potrzebę zachowania i ochrony. Uczestnicy mieli za zadanie odwzorować jesienny pejzaż mazowieckiej wsi prezentowanej w sierpeckim skansenie w jednej z czterech technik plastycznych: rysunku, malowance, kolażu lub wyklejance.   

 Do konkursu zgłoszonych zostało 809 prac wykonanych przez młodych artystów w wieku 10 - 16 lat z 94 szkół i ośrodków kultury z całego niemal Mazowsza.   

Komisja konkursowa wybrała 36 prac, które zostały nagrodzone w 4 kategoriach technicznych i 3 wiekowych.                                                                                                                 

W konkursie udział wzięli uczniowie klasy VI a naszej szkoły.

W kategorii rysunek, wiek 12-13 lat III miejsce zajął  Dorian Ziółkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

   
   
   

 

 
MULTITEST 2016
 

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST z matematyki, j. angielskiego i j. niemieckiego.
W zmaganiach matematycznych uczestniczyli uczniowie z kl. V - Cegiełka Zuzanna, Gierwatowska Lidia, Wyrębkowski Bartosz, Zygmuntowicz Szymon, z kl. VIa - Oziemkowska Monika, Niziałek Radosław, Marciszewska Aleksandra, Antczak Kinga, z kl. VIb - Celmer Miłosz, Wołkowicz Izabela, Włodarczyk Wiktor i Koziczyńska Julia.
Uczniowie mieli do rozwiązania 26 zadań zamkniętych, na rozwiązanie których przeznaczono 60 minut.

W konkursie języka angielskiego uczestniczyli uczniowie z klasy IV -  Stanisław Kamiński, Maria Matusiak, Amelia Potyra oraz Miłosz Kochanowski, z klasy V - Zuzanna Cegiełka, Julia Dyrda, Aneta Kawulska oraz Szymon Zygmuntowicz, z klasy VIa - Aleksandra Marciszewska, Karolina Zielińska oraz Radosław Niziałek, z klasy VIb - Amelia Wołkowicz Izabela Wołkowicz, Oliwia Lisiecka, Aleksandra Jarosińska. Uczniowie mieli 26 zadań zamkniętych wielokrotnego wyboru.

W konkursie z języka niemieckiego wzięli udział uczniowie klas V-VI. Test wielokrotnego wyboru składał się z 26 pytań i obejmował zagadnienie gramatyczne, słownictwo i różne sytuacje komunikacyjne. Klasę V reprezentowali: Zuzanna Cegiełka, Julia Dyrda, Bartosz Wyrębkowski, Szymon Zygmuntowicz, natomiast klasy VI: Miłosz Celmer, Amelia Wołkowicz, Monika Oziemkowska, Oliwier Koperki, Aleksandra Marciszewka i Karolina Zielińska.

 
Wyniki już w grudniu. Czekamy z niecierpliwością!
 
 
   
   
   
   
 

 
XVII JESIENNY BIEG PRZEŁAJOWY
 

Po raz kolejny uczniowie klas I-VI naszej szkoły w dniu 22 września 2016 r. wzięli udział w XVII Jesiennym  Biegu Przełajowym na Mazowszu organizowanym przez Szkołę Podstawową w Radzanowie.  Dzieci biegały w swoich kategoriach wiekowych. Najlepsze lokaty osiągnęli:

Szulc Jakub kl. IIa - pierwsze miejsce (złoty medal)

Natalia Szypszak kl. IIIa - pierwsze miejsce (złoty medal)

Racińska Nikola kl. IIa - drugie miejsce (srebrny medal)

Dzióba Jagoda kl. VIb - trzecie miejsce (brązowy medal)

Zygmuntowicz Szymon kl. V - trzecie miejsce (brązowy medal)

Gierwatowska Lidia kl. V - piąte miejsce

Mazurek Mateusz kl. IIIb - szóste miejsce

Kochanowski Miłosz kl. IV - szóste miejsce

Szypszak Anna kl. I - siódme miejsce

Wołkowicz Izabela kl. VIb - siódme miejsce

Bombała Roksana kl. I - siódme miejsce

Archutowska Michalina kl. IIIa - ósme miejsce

Górecki Piotr kl. IIb - ósme miejsce

Drużynowo dziewczęta zdobyły puchar za drugie miejsce, a chłopcy za trzecie miejsce.
 

Gratulujemy!!!
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 
"BAŚNIE, BAJKI, BAJECZKI"
 

Dzieci z oddziału przedszkolnego, uczestniczyły w konkursie wiedzy bajkowej dla dzieci 5, 6–letnich „Bajki, baśnie, bajeczki”. Do drużyny „Odkrywców bajek” zakwalifikowali się; Roksana Bombała, Julia Łukasiewicz i Adam Zygmuntowicz. Konkurs odbywa się w Szkole Podstawowej w Święcieńcu.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci, od których oczekiwano znajomości  następujących bajek: Jaś i Małgosia, Calineczka, Czerwony Kapturek, Brzydkie Kaczątko, Dziewczynka z zapałkami, Śpiąca królewna, Kopciuszek oraz Królewna Śnieżka.

W podróż do świata bajek i baśni  zabrały dzieci przebrane za postaci z bajek, po czym przyszła pora na konkurencje. Dzieci wykonywały różne zadania: układały puzzle, rozwiązywały zagadki, dopasowywały rekwizyty do bajki, przebierały groch i fasolę, odpowiadały na wylosowany zestaw pytań a przy tym dobrze się bawiły przy piosenkach z repertuaru dziecięcego.

W ramach przygotowań dzieci zapoznawały się z bajkami w czasie akcji czytania ”Poczytaj mi tato, poczytaj mi mamo” i domu. Nie było więc jakichkolwiek problemów z zadaniami w konkursie. Pasjonującym momentem było liczenie punktów. Dziesięć konkurencji nie wystarczyło do wyłonienia zwycięzcy. Drużyny miały taką samą liczbę punktów. Radości nie było końca.

 Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zwieńczeniem konkursu był integracyjny poczęstunek  i wspólna zabawa. 

 
   
   
   
   
   
   
   

 
XVII MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA W RADZANOWIE


18
.05.2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Międzygminnej Lidze Przedmiotowej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół w Radzanowie. Wystartowali w kategoriach przyroda kl. IV, język angielski kl. III – IV i V – VI, język polski i historia kl. VI, matematyka kl. V i edukacja wczesnoszkolna kl. II.

Uczniowie zajęli następujące miejsca:
Edukacja wczesnoszkolna
Maja Durczyk kl. IIa                             II miejsce
Przyroda
Bartosz Wyrębkowski kl. IV              V miejsce
Język angielski
Zuzanna Cegiełka kl. IV                      II miejsce
Język polski i historia
Jan Śladowski kl. VI                           II miejsce
Jakub Smolarek kl. VI                        V miejsce
Matematyka
Monika Oziemkowska kl. Va            III miejsce
Radosław Niziałek kl. Va                   V miejsce


Serdecznie gratulujemy!!!
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 
"MISTRZ ORTOGRAFII 2016"
 

Dnia 10 V 2016r. w Szkole Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. III.

O „ Mistrza Ortografii 2016” walczyło 11 znawców reguł ortograficznych ze szkół w Liszynie, Święcieńcu, Bodzanowie i Nowym Miszewie.

Zmagania nie były łatwe. Uczniowie pisali dyktando oraz uzupełniali karty pracy zawierające „ pułapki ortograficzne”.

Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Potyra, Maria Matusiak i Stanisław Kamiński. Wszyscy wykazali się dużą znajomością zasad i umiejętnością zastosowania ich w ćwiczeniach, uzyskując wysoką punktację.

Z radością informujemy, iż Amelka wywalczyła III miejsce.

Gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

 
   
   
 
 

 
KONKURS LITERACKI
   

9 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bodzanowie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Literacki „Spotkanie z Autorem”. W tym roku poświęcony był on życiu i twórczości Anny Onichimowskiej. Brało w nim udział kilkunastu uczniów z kilku okolicznych szkół podstawowych.

Reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i dobrym przygotowaniem. Miłosz Celmer z klasy Vb zajął I miejsce, a Zuzanna Cegiełka z klasy IV zdobyła wyróżnienie.

Po konkursie odbyło się spotkanie z pisarką, która opowiadała o tym, w jaki sposób powstają jej książki, dzieliła się ciekawostkami ze swojego życia oraz chętnie odpowiadała na liczne pytania zainteresowanych uczniów. W tej części imprezy oprócz uczestników konkursu wzięły udział także dziewczęta z naszej szkoły, które podczas wewnątrzszkolnych eliminacji wykazały się naprawdę dużą wiedzą na temat życia i twórczości A. Onichimowskiej. Były to: Aleksandra Marciszewska, Oliwia Lisiecka, Amelia Wołkowicz, Izabela Wołkowicz.

Na koniec spotkania autorka z uśmiechem na twarzy rozdawała pamiątkowe autografy.
 

   
   
   
   
   

 

FESTIWAL NAUKI


6 maja 2016 r. uczniowie klasy VI wraz z szóstoklasistami z innych szkół: Nowego Kanigowa, Podgórza, Ciesiel, Bodzanowa i Święcieńca wzięli udział w Festiwalu Nauk zorganizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Nowym Miszewie.

Gimnazjaliści wraz z nauczycielami przygotowali dla nas szereg bardzo ciekawych i nietypowych konkurencji z matematyki, geografii, chemii i języka angielskiego. W każdym zadaniu brali udział przedstawiciele każdej z klas, a pozostali uczniowie dopingowali swoim zawodnikom. Oprócz tego mogliśmy podziwiać występy solistów chóru oraz zespołu tanecznego Fantazja z Gimnazjum w Nowym Miszewie. Odpowiedzi na pytania, które organizatorzy przygotowali dla publiczności, nagradzane były słodkimi prezentami. Wszystko to sprawiło, że bardzo miło, ale naukowo i kreatywnie spędziliśmy piątkowy szkolny dzień.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   
KONKURS RECYTATORSKI "PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM"
   

     Konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem” odbył się w Gminnej Bibliotece w Bodzanowie. Do udziału w eliminacjach rejonowych nasza szkoła zgłosiła 5 uczennic.
Klasy I- III reprezentowały: Amelia Potyra i Maria Matusiak
Klasy IV- VI reprezentowały: Zuzanna Cegiełka, Aneta Kawulska i Joanna Bukowicka
Recytatorzy z klas I- III (ze szkół podstawowych) prezentowali dwa wiersze, natomiast ze starszych grup wiekowych IV- VI  wiersz i fragment prozy.
     Wszystkie uczestniczki konkursu zaprezentowały wysoki poziom. Tegoroczny konkurs „Pięknie być człowiekiem” poświęcony był „życiu”,  w każdym jego wymiarze, ale przede wszystkim temu, co sprawia, że świat wokół wydaje się być cudownym zjawiskiem wartym tego, by chwytać każdą chwilę.
      Nasze uczennice godnie prezentowały naszą szkołę, pięknie przedstawiły przygotowane utwory, wykazując się niezwykłą wrażliwością. W kategorii klas I - III Maria Matusiak uczennica klasy III zajęła trzecie miejsce (nauczyciel przygotowujący  Grażyna Tomasik). W kategorii klas IV - VI  Zuzanna Cegiełka uczennica klasy IV zdobyła pierwsze miejsce pokonując uczestniczki klas starszych, zaś Joanna Bukowicka uczennica klasy VI - trzecie miejsce. (nauczyciel przygotowujący Bogusława Paradowska).

            Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów i pięknych przeżyć w obcowaniu z literaturą.
 

   
   

 
KONKURS BIBLIJNY W BULKOWIE
 

2 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Bulkowie odbył się dekanalny konkurs biblijny dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Udział w konkursie wzięli uczniowie wszystkich szkół z dekanatu bodzanowskiego. Uczniowie szkół podstawowych rozwiązywali test dotyczący Ewangelii św. Marka, natomiast uczniowie gimnazjum test dotyczący wiadomości ze Starego Testamentu.

Z naszej szkoły wzięło udział dwoje uczniów klasy VI - Joanna Bukowicka i Jakub Smolarek, przygotowani do konkursu przez p. Marzennę Antczak.

Test trwał 45 minut. Został sprawdzony przez księży i katechetów, którzy przybyli na konkurs wraz z uczniami. Na koniec zostały wręczone nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc,  każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział w konkursie. Dzieci mogły również skorzystać ze słodkiego poczęstunku.
 

   
   
   
   

 


BIEGI PRZEŁAJOWE W RADZANOWIE
 

W czwartek 24 września 2015 r. uczniowie klas II – VI z naszej szkoły brali udział w XVI Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu w Radzanowie.

Dzieci startowały w kategorii dziewcząt i chłopców – każde w swoim roczniku.

Indywidualnie uczniowie zajęli miejsca:

I miejsce – złoty medal Natalia Szypszak klasa II

II miejsce – srebrny medal Szymon Zygmuntowicz klasa IV

III miejsce – brązowy medal Zuzanna Cegiełka klasa IV

IV miejsce – dyplom Jakub Raciński klasa II

Drużynowo nasze dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy IV miejsce.

Opiekunami grupy byli: Małgorzata Martynowska, Paweł Bogiel, Marek Golat.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

"WIERSZE, BAJKI, BAJECZKI UCZĄ I BAWIĄ"
 

25 maja 2015 r. reprezentacja dzieci z naszego oddziału przedszkolnego wzięła udział w konkursie pt.: "Wiersze, bajki, bajeczki uczą i bawią" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Małego Powstańca w Święcieńcu. Amelia Wyrębkowska, Maja Łukasiewicz i Oliwia Józwiak, spisały się wspaniale odpowiadając na pytania i wykonując różne zadania dotyczące wierszy J. Brzechwy,
J. Tuwima. Głównym celem konkursu było przybliżenie dzieciom twórczości polskich poetów oraz wspólna zabawa integracyjna. Uatrakcyjnieniem konkursu były inscenizacje wierszy „Kaczka Dziwaczka”, „ Żaba” oraz organizowane zabawy integracyjno - taneczne przy których wszystkie dzieci bawiły się z radością. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
MIĘDZYGMINNA LIGA PRZEDMIOTOWA W RADZANOWIE
 

21.05.2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzygminnej Lidze Przedmiotowej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół w Radzanowie. Wystartowali w kategoriach przyroda kl. IV i język angielski kl. III – IV i IV – VI.

Sukces odnieśliśmy w konkursie przyrodniczym:

I miejsce                   Mateusz Borucki - SP Radzanowo

II miejsce                  Katarzyna Dobosz - SP Radzanowo i Monika Oziemkowska - SP Nowe Miszewo

III miejsce                Joanna Opólska- SP Radzanowo

IV miejsce                Zuzanna Skowrońska - SP Nowe Miszewo

V miejsce                  Oliwia Lisiecka - SP Nowe Miszewo

VI miejsce                Dorota Wolińska - SP Radzanowo        

 
   
   

 
"HISTORIA I DZIEŃ DZISIEJSZY GMINY BODZANÓW"
 

22.05.2015 r. trzech uczniów naszej szkoły: Jakub Smolarek, Dawid Raciński i Jan Śladowski - uczniowie klasy V - wzięło udział w gminnym konkursie historycznym „Historia i Dzień Dzisiejszy Gminy Bodzanów” organizowanym w Szkole Podstawowej w Cieślach. Organizatorem konkursu był p. Wojciech Lis. W konkursie wzięły udział dzieci z trzech szkół: Szkoły Podstawowej w Nowym Miszewie, których do konkursu przygotowała
p. Jolanta Łagodzińska, Szkoły Podstawowej w Cieślach, których przygotowywał do konkursu p. Wojciech Lis i Szkoły Podstawowej w Bodzanowie, którzy byli przygotowywani przez p. Agnieszkę Kłosińską.

Dzieci brały udział w konkursie grupowo losując  zestawy pytań, które dotyczyły wiadomości o naszej gminie. Odpowiadały po krótkich naradach uzyskując odpowiednie ilości punktów liczone przez komisję w składzie: p. Wojciech Lis, p. Marzenna Antczak
i p. Agnieszka Kłosińska. Dzieci otrzymały również punkty za wykonanie plakatu dotyczącego ciekawych miejsc w naszej gminie.

Konkurs przebiegał we wspaniałej atmosferze. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą.    

I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowym Miszewie, II miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie, III miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cieślach.

 

   
   
   
   
 

 
XV JESIENNY BIEG PRZEŁAJOWY NA MAZOWSZU


W dniu 25 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu,
który odbywał się w Radzanowie.
Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w swoich biegach:

II miejsce (srebrny medal) Szymon Zygmuntowicz klasa III
V miejsce Lidia Gierwatowska  klasa III
VI miejsce Zuzanna Cegiełka klasa III
VI miejsce Michał Zieliński klasa VI
Ponadto wielu uczniów zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce.
Drużynowo chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce , a dziewczęta V.
GRATULUJEMY!

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

POWIATOWY KONKURS "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"

 

4 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbył się finał powiatowego konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

300 dzieci z klas IV - VI szkół podstawowych i klas I - II szkół gimnazjalnych, reprezentujących 15 gmin i 3 miasta z powiatu płockiego (Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Drobin, Gąbin, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby, Wyszogród) przystąpiło do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po rozwiązaniu testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, najlepsi uczniowie przystąpili do części praktycznej – uczestniczyli w przejeździe rowerem po torze przeszkód.

Naszą szkołę reprezentowali: Arkadiusz Bojarski, Kamil Łukasiewicz i Bartłomiej Staniszewski z klasy V.

Zwycięzcą w kategorii szkół podstawowych został bezapelacyjnie Kamil  Łukasiewicz.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy - karta rowerowa”. Kamil wygrał rower.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 
 

 

POWIATOWY TURNIEJ UNIHOKEJA


26 listopada 2013 r. w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt. 
Wynik przedstawiają się następująco:
                                                         I - Słubice
                                                         II - Nowe Miszewo
                                                         III - Nowy Duninów
                                                         IV - Proboszczewice
                                                         V - Radzanowo
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Życzymy dalszych sulcesów!
 

   
   
   
   
   
   

   

   

   

   

   
 

 

XIV JESIENNY BIEG PRZEŁAJOWY NA MAZOWSZU

3 października 2013r. uczniowie klas I – VI naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w XIV Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu w Radzanowie.

Uczniowie rywalizowali zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

Bardzo dobrze pobiegły dziewczynki z klasy II: Zuzia Cegiełka zajęła  3 miejsce, a Lidka Gierwatowska 4 miejsce. Sandra Kwiatkowska  z klasy III zajęła 15 miejsce, Ola Milczarczyk z klasy I 12 miejsce. Wśród klas IV – VI  najlepiej pobiegły: Renata Bąkiewicz z klasy V, która zajęła 8 miejsce, Owczarzak Agata z klasy VI  12 miejsce, Kamila Dudek z klasy IV 15 miejsce, Różycka Karolina z klasy V  15 miejsce.

Z chłopców najlepiej pobiegli  uczniowie z klasy II:  Szymon Zygmuntowicz, który zajął 4 miejsce, Bartosz Wyrębkowski  - 7 miejsce. Z klasy V bardzo dobrze pobiegł Michał Zieliński, który zajął 5 miejsce.

Chłopcy  drużynowo  zajęli   III  miejsce,  a dziewczęta  V  miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   
   
   

   
   
   
   
 

ROK SZKOLNY 2012/2013


 

CZTERY OGNIE

 

28 maja 2013r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w cztery ognie mieszane.

W rozgrywkach wzięły udział 3 szkoły z powiatu płockiego: SP w Nowym Duninowie, SP w Dzierżanowie oraz SP w Nowym Miszewie. Naszych uczniów przygotowywali do rozgrywek p. Małgorzata Martynowska i p. Paweł Bogiel.

Mecze rozegrano w systemie każdy z każdym.

Zwycięzcą igrzysk została drużyna z Nowego Miszewa, drugie miejsce zajęła drużyna z Nowego Duninowa, trzecie miejsce zajęła drużyna z Dzierżanowa.

W rozgrywkach uczestniczył pan Paweł Szczypawka – koordynator sportu szkolnego w powiecie płockim.

 

 
 
   
   

   
   
   

   
   

 

 
 

 

     LIGA PRZEDMIOTOWA W RADZANOWIE
 

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIV Międzygminnej Lidze Przedmiotowej w Radzanowie. Klasę II reprezentowała Oliwia Lisiecka i Monika Oziemkowska. Dziewczynki brały udział w Lidze Kształcenia Zintegrowanego. Test, który otrzymały, zawierał wiele różnorodnych pytań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Na jego rozwiązanie uczestnicy mieli 90 minut. Monika i Oliwia konkurowały z 16 osobami z innych szkół. Obydwie otrzymały dyplomy za zajęcie IV miejsca - Oliwia Lisiecka i VI - Monika Oziemkowska. Szczęśliwe stanęły na podium wśród zwycięzców, gdyż wyróżniono uczniów od I do VI miejsca.

Uczniowie z klas piątych wzięli udział w Lidze Matematycznej - Kinga Owczarzak, Marta Żurawska, Michał Stefański i Dominik Mąkowski.
Dominik Mąkowski zajął V miejsce na 19-tu uczestników i otrzymał dyplom wyróżnienia.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę. Gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów.

 

   
   
   
 

 
GMINNY TURNIEJ UNIHOKEJA
 

19 października w Szkole Podstawowej w Nowym Miszewie, odbył się Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców.
Brały w nim udział zespoły ze szkół podstawowych z terenu Gminy Bodzanów - z Łętowa, Ciesiel, Bodzanowa i Nowego Miszewa. Zwycięzca turnieju w kategorii dziewcząt i chłopców automatycznie kwalifikował się do kolejnego etapu – rozgrywek rejonowych.

 

Wyniki zawodów w kategorii dziewczęta:
I miejsce - Nowe Miszewo
II miejsce - Bodzanów
III miejsce - Łętowo
IV miejsce - Cieśle

Wyniki zawodów w kategorii chłopcy:
I miejsce - Nowe Miszewo
II miejsce - Łętowo
III miejsce - Bodzanów
IV miejsce - Cieśle

 
   
   
   
   
   

 

XIII JESIENNY BIEG PRZEŁAJOWY NA MAZOWSZU
   

20 września 45 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIII Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu w Radzanowie.
Drużynowo chłopcy wywalczyli trzecie miejsce, a dziewczęta uplasowały się na piątej pozycji.

Najlepsze indywidualne wyniki osiągnęli:
Damian Owczarzak  kl. 0         - 2 miejsce
Maria Matusiak kl. 0               - 6 miejsce
Maciej Walczak kl. III             - 5 miejsce
Karolina Różycka kl. IV          - 6 miejsce
Arkadiusz Bojarski kl. IV        - 6 miejsce
Julia Lisiecka kl. Va                 - 6 miejsce
Paweł Wyrębkowski kl. VI      - 5 miejsce

 

Uczniowie otrzymali dyplomy i pamiątkowe koszulki.

Także nauczyciele godnie reprezentowali naszą szkołę. Pani Dorota Tumalska wywalczyła brązowy medal, pani Małgorzata Martynowska zajęła 5 miejsce, a w kategorii mężczyzn pan Paweł Bogiel  uplasował się na 7 miejscu.

 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!
 
   
   
   
   
   
   

ROK SZKOLNY 2011/2012

   
BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY
   
23 września uczniowie z kl. VI wzięli udział w gminnym turnieju "Bezpieczna Droga do Szkoły". Natalia Rosiak, Weronika Cisowska i Krzysztof Huczek będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Gratulujemy!!!
   
   

ROK SZKOLNY 2010/2011

   
KONKURS HISTORYCZNY "UNIA EUROPEJSKA"
   

Dnia 19.05.2011r o godzinie 1000  w Szkole Podstawowej im. Szparadowskiego w Cieślach odbył się konkurs historyczny dotyczący Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Zielińska kl. V, Klaudia Fabianowicz kl. VIb i Zuzanna Downarowicz kl. VIb  przygotowane przez p. Jolantę Łagodzińską.
W czasie konkursu dzieci pracowały w grupach. Losowały karteczki z numerami pytań. Pytania dotyczyły znanych postaci historycznych, regionalnych potraw poszczególnych państw, marek samochodów i zabytków historycznych.
Każda grupa uczniów otrzymała nagrody książkowe dla szkoły i dyplomy.
Nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Gratulujemy!!!

   
   
   

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
   

Dnia 15.04.2010 r. Ewelina Pietrzak, Adam Oraczewski i Kamil Wachaczyk zmierzyli się z najlepszymi drużynami z powiatu płockiego.
Wygrali i reprezentowali nasz powiat w eliminacjach rejonowych w dniu 23.04.2010 r. Rywalizacja była emocjonująca, wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Tym większa satysfakcja z wygranej naszych uczniów.
Ewelina, Kamil i Adam zwyciężyli po raz kolejny i przygotowują się do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w Warszawie.

   
   
Gratulujemy, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!
   
Dnia 29.03.2010 r. uczniowie z kl. VIb - Ewelina Pietrzak, Adam Oraczewski i Kamil Wachaczyk wzięli udział w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Bodzanowie. Wygrali i będą reprezentować Naszą Gminę w eliminacjach powiatowych w Płocku.
   
Nasza drużyna, testy z wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, rozwiązała bardzo dobrze. Najwięcej emocji wśród wszystkich uczestników wzbudził tor przeszkód, który w tym roku był bardzo trudny.
Mimo to nasi uczniowie okazali się najlepsi!
   
   
   
   
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
   
   

ROK SZKOLNY 2007/2008


 

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
   

Nasza drużyna - Ewelina Łukasiewicz, Szymon Gawliński i Piotr Marcinkowski po raz kolejny wystartowała w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 18.04.08 r. wygraliśmy eliminacje gminne w Bodzanowie, a 15.04.08 r. byliśmy najlepsi w Płocku podczas eliminacji powiatowych i rejonowych. Teraz przygotowujemy się do wojewódzkiego finału w Radomiu.

   
Pierwszy puchar i nagrody - eliminacje powiatowe

 

Wręczenie nagród w eliminacjach rejonowych.

 

Szczęśliwi i zmęczeni zwycięzcy w szkole.
Gratulujemy, aż dwa puchary jednego dnia - to naprawdę rzadkość:)
   

 

TURNIEJ CZTERECH OGNI
   

W październiku i listopadzie w szkole podstawowej nr 3 w Płocku rozgrywany był VI Turniej Czterech Ogni o Puchar Dyrektora. Startowało w nim 25 szkół z powiatu płockiego. Nasza szkoła brała w nim udział już po raz trzeci.
Drużyna dziewcząt i chłopców pod opieką trenerów: p. Małgorzaty Martynowskiej i p. Pawła Bogiel 19.10.2007 r. w fazie eliminacyjnej grała bardzo dobrze. Wygrała wszystkie mecze. W półfinale również okazała się drużyną nie do pokonania. W turnieju finałowym zabrakło nam trochę szczęścia i precyzji rzutu. Ostatecznie zajęliśmy bardzo dobre trzecie miejsce.
Zwyciężyła reprezentacja SP 6 przed ekipą SP 5. Na czwartym miejscu znalazła się drużyna SP 23.

   
   
   
   
   
   
   

 

BEZPIECZNIEJ DO SZKOŁY
   
   
7 września 2007r. w Wyszogrodzie odbyła się uroczysta inauguracja tegorocznej edycji programu „Bezpieczna droga do szkoły”. Biorące w niej udział dzieci, nie tylko musiały bezbłędnie odpowiadać na pytania dotyczące podstawowych zagadnień ruchu drogowego, ale także jak najlepiej przejechać rowerem po torze z przeszkodami. Konkurencja była bardzo duża, ale mimo to naszemu uczniowi z kl. VI a Piotrowi Marcinkowskiemu udało się znaleźć się w finale. Zajął 3 miejsce i wygrał radiomagnetofon - gratulujemy!!!
Uczestnikom kibicował Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.
   

ROK SZKOLNY 2006/2007


 

Damian Martynowski - uczeń  kl. IVb otrzymał wyróżnienie w konkursie "Kangur Matematyczny" za najlepszy wynik szkolny.
   

 

   
GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
NOWE MISZEWO 2007 r.
   
12 czerwca 2007r. odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców.
Wygrała drużyna z naszej szkoły.

 


 

   
VI GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
ŁĘTOWO 2007 r.

Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce, pokonując drużynę z Ciesiel 6 : 0 oraz drużynę z Łętowa 5 : 0. Tym samym zdeklasowały rywalki nie tracąc żadnej bramki. Trenerami naszej drużyny byli p.Paweł Bogiel, p. Adam Jankowaki i p. Małgorzata Martynowska.
   

 

   
Uczniowie klasy VI
Patrycja Wróbel
, Martyna Jankowska
i Michał Golatowski
wygrali międzyszkolny konkurs "Historia i współczesność gminy Bodzanów" zorganizowany przez Urząd Gminy w Bodzanowie i Publiczną Szkołę Podstawową w Cieślach

Cieśle, 29.05.2007r.

 


 

Dominika, Patrycja i Karolina Karolina, Martyna i Luiza

Konkurs plastyczny na plakat reklamujący naszą bibliotekę i zachęcający do czytania - już rozstrzygnięty. W kategorii klas I-III zwyciężyły Dominika Marciszewska, Patrycja Szmulewicz, Karolina Golatowska,
a w kategorii klas IV-VI Karolina Krzemińska, Martyna Kowalczyk, Luiza Celmer
   

20.04.2007r. Ewelina Łukasiewicz, Piotr Marcinkowski i Szymon Gawliński
z klasy Va wygrali Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
w Płocku. Finał coraz bliżej, wszyscy trzymamy kciuki!
   

 

Anita Gierwatowska kl. IIIb Klaudia Józwiak kl. Va

 

Dnia 19.04.2007r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Pięknie być człowiekiem" organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bodzanowie. Nasze uczennice zajęły I miejsca - Anita Gierwatowska w kategorii klas I-III i Klaudia Józwiak w kategorii klas IV-VI.
   

 

Ewelina i "łezka"

 

Szymon wjeżdża na "rynnę"
Piotr zbliża się do slalomu   Szczęśliwi zwycięzcy z nagrodami

Dnia 27.03.2007r. uczniowie klasy Va - Ewelina Łukasiewicz, Szymon Gawliński i Piotr Marcinkowski wygrali Gminny Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowowym i zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych w Płocku.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 


 

W styczniu 2007r. nasza szkolna drużyna awansowała do V Turnieju Czterech Ogni o puchar Dyrektora SP 3 w Płocku.
Impreza odbyła się pod patronatem pana Roberta Korzeniowskiego.
   

 

II Miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o puchar Wójta Gminy Bodzanów Jarosława Dorobka - kategoria szkoły podstawowe
Nowe Miszewo   17.02.2006r.

 


 

Wyróżnienie dla
Eweliny Walkiewicz

uczennicy klasy piątej  w IV Regionalnym Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne"

Płock   05.04.2006r.

 


 

Wyróżnienie dla
 uczennicy klasy IVa
Oli Pietrzak
w konkursie plastycznym
"Cztery Pory Roku- Zima"

Łąck  09.03.2006r.
   

 

Wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny 2006"  otrzymał:
Michał Olszewski kl. IVb

 

Za uzyskany wynik w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła 2006" wyróżnienie otrzymali:

Dariusz Jóźko kl. IV- 1 miejsce w powiecie, 25 w województwie, 106 w kraju,
Martyna Jankowska kl. V- 1 miejsce w powiecie, 49 w województwie, 216 w kraju,
Martyna Siuta kl. VI-  3 miejsce w powiecie, 53 w województwie, 269 w kraju,
Wróbel Patrycja kl. V- 3 miejsce w powiecie, 120 w województwie, 669 w kraju,
Golatowski Michał kl.V- 3 miejsce w powiecie, 120 w województwie, 669 w kraju,
Dorobek Gabor kl. IVa- 6 miejsce w powiecie, 70 w województwie, 357 w kraju.

   

   
Nagroda Fair Play ufundowana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku w turnieju w ramach Minimistrzostw
Płock  19.10.2006r.