NASI  ABSOLWENCI



ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Klasa VI

 

 
     1. Antonowicz Natalia 10. Raciński Dawid
     2. B±kiewicz Jakub Stanisław 11. Smolarek Jakub
     3. Bukowicka Joanna 12. Stefański Szymon Adam
     4. Czapliński Dawid 13. ¦ladowski Jan Krzysztof
     5. Filipczuk Aleksandra Roksana 14. Szerewicz Jakub Robert
     6. Golat Bartosz 15. Szewczyk Jakub
     7. Korzeniewski Bartosz 16. Walczak Maciej
     8. M±kowski Sebastian 17. Wójcik Bartosz
     9. Owczarzak Dawid 18. Zych Natalia
 

wychowawca Magdalena Petera
 



ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Klasa VI

 

   
     1. B±kiewicz Renata 8.  Różycka Karolina
     2. Bojarski Arkadiusz 9. Sobczak Adam
     3. Borowska Ewelina 10. Staniszewski Bartłomiej
     4. Brykała Łukasz 11. Tokarska Lidia
     5. Hincz Magdalena 12. Zieliński Bartosz
     6. Lewandowska Joanna 13. Zieliński Michał
     7. Łukasiewicz Kamil  
   

wychowawca Jolanta Łagodzińska


   

ROK SZKOLNY 2013/2014

   

Klasa VIa

   
1. Czapliński Mateusz 8. Malinowski Kamil
2. Filipowicz Rafał 9. Owczarzak Kinga
3. Jankowski Tomasz 10. Raciński Mateusz
4. Koper Patryk 11. Raczkowski Kacper
5. Krakowska Edyta 12. Wi¶niewski Kuba
6. Lisiecka Julia 13. Wyrębkowska Marta
7. Lisiecka Patrycja 14. Żurawska Marta
   

wychowawca Małgorzata Martynowska

   

Klasa VIb

   
1. Grudny Mateusz 8. Owczarzak Maria Agata
2. Kacprzak Agata 9. Pakieła Kinga
3. Kędzierska Dominika 10. Rajewska Olga
4. Koperski Oskar 11. Stefański Michał Patryk
5. Kusy Daniel 12. Tokarski Marcin
6. Le¶kiewicz Justyna 13. Zielińska Zuzanna
7. M±kowski Dominik  
   

wychowawca Elżbieta Golatowska


   

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

 
     1. Bojarska Aleksandra 13. Pietrzak Natalia
     2. Borowski Szymon 14. Różalski Rafał

     3. Ciarka Julia

15. Różycka Daria
     4. Czyżewski Mateusz 16.Szmulewicz Sylwia
     5. Dzięgielewska Andżelika 17. Szypszak Natalia
     6. Gorczyca Agnieszka 18. Toczka Karolina
     7. Jakubowski Mateusz 19. Walczak Szymon
     8. Kotarski Kacper 20. Włodarczyk Wiktoria
     9. Lewandowski Kacper 21. Wójcik Kamil
     10. Liński Przemysław 22. Wyrębkowski Paweł
     11. Maciejewski Szymon 23. Zarembska Anita
     12. Pietrasiak Rafał 24. Zieliński Damian
   
wychowawca Magdalena Petera
                      Bogusława Paradowska

 

ROK SZKOLNY 2011/2012
 

     1. Ciarka Daria 11. Maciejewska Magdalena
     2. Cisowska Weronika 12. Mroczek Patryk
     3. Drypczewska Dominika 13. Rosiak Natalia
     4. Grudna Aleksandra 14. Różański Kamil
     5. Hincz Krystian 15. Sobczak Kamil
     6. Huczek Krzysztof 16. Tarkowski Paweł
     7. Kawulska Anna 17. Wójcik Dominik
     8. Kępczyńska Milena 18. Wysocki Rafał Michał
     9. Kompiński Rafał 19. Zielińska Julia
     10.Lewandowska Klaudia  

 
wychowawca
 Jolanta Łagodzińska

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011
 

KLASA VIa

     1.  Dzierzbiński Sebastian 8.   Szmulewicz Natalia
     2.  Malinowski Dawid 9.   Tokarski Daniel
     3.  Pawlak Radosław 10. Traczyk Jakub
     4.  Pietrzak Ewelina 11. Wi¶niewski Bartłomiej
     5.  Samson Anna 12.  Zieliński Konrad
     6.  Skwarski Łukasz Sebastian 13.  Żaczek Mateusz
     7.  Szewczyk Joanna  

                                                                
 wychowawca
 Elżbieta Golatowska

 

KLASA VIb

     1.  Bojarski Mariusz 8.   Le¶kiewicz Agnieszka
     2.  Downarowicz Zuzanna 9.   Liński Dawid
     3.  Fabianowicz Klaudia 10. Malinowski Łukasz
     4.  Głowacka Luiza 11. Oraczewska Alicja
     5.  Golat Milena 12. Pankowska Oliwia
     6.  Jurkiewicz Jakub 13. Rybicki Szymon
     7.  Karolak Piotr  

                                                       
wychowawca
 Małgorzata Martynowska

                                  
 

ROK SZKOLNY 2009/2010
 

KLASA VIa

     1. Bukowicki Maciej 10. Maciejewski Maciej
     2. Drypczewska Katarzyna 11. Marcinkowski Michał
     3. Dybiec Agata 12. Nowacka Emilia
     4. Gorczyca Katarzyna 13. Pietrzak Andżelika
     5. Gralewski Daniel 14. Pietrzak Aneta
     6. Jankowski Michał 15. Szmulewicz Patrycja
     7. Jurkowski Sebastian 16. Zarembska Julita
     8. Korzeniewska Andżelika 17. Zarembski Robert
     9. Łukasiewicz Damian  

                                                          
wychowawca 
Bogusława Paradowska

 

KLASA VIb

     1. Domiński Bartosz 10. Sobczak Martyna
     2. Gierwatowska Anita 11. Staniszewski Tomasz
     3. Gil Magdalena 12. Stefański Łukasz
     4. Głowacki Kamil 13. Szerewicz Mikołaj
     5. Kowalska Martyna 14. Wachaczyk Kamil
     6. Marciszewska Dominika 15. Walkiewicz Dorota
     7. Oraczewski Adam 16. Więckowska Alicja
     8. Pietrzak Ewelina 17. Wi¶niewska Ewelina
     9. Popiołek Piotr  

                                             
wychowawca
Iwona JóĽwiak

 



ROK SZKOLNY 2008/2009
 

KLASA VIa

          Antczak Damian           Pietrzak Kinga

          Golacik Damian

          Raczyńska Edyta
          Grudny Damian           Sobczak Aleksandra
          Kawulska Justyna           Szmulewicz Albert
          Krakowska Alicja           Wachaczyk Jakub
          Łukasiewicz Patryk           Tarkowska Wioletta
          Natkowska Anna           Zieliński Marcin
          Pakieła Aleksandra  

                                                               
wychowawca
Paweł Bogiel 

 

KLASA VIb

          Bezel Marlena           Krzemińska Justyna
          B±kiewicz Bartosz           Lasek Magdalena
          Bojarski Kamil           Lisiecka Paula
          Domański Konrad           Martynowski Damian
          Filipczuk Andżelika           Pachelski Radosław
          Grabarczyk Jarosław           Pięta Sebastian
          Jankowska Milena           Stefańska Katarzyna
          Jurkowski Damian           Swicarz Michał
          Kasztelan Marzena           Traczyk Mateusz

                                                      
wychowawca
Małgorzata Martynowska


ROK SZKOLNY 2007/2008


KLASA VIa

             Burc Adam           Marcinkowski Piotr
             Dorobek Gabor           Nowacka Agata
             Garlicki Mateusz           Nowacki Filip
             Gawliński Szymon           Pietrzak Aleksandra
             Józwiak Klaudia           Raczyńska Klaudia
             JóĽko Dariusz           Sobczak Konrad
             Kalinowski Robert           ¦migalska Ewelina
             Kępczyński Mateusz           Tomaszewska Martyna
             Krzemińska Karolina           Wachaczyk Szymon
             Łukasiewicz Ewelina  

                                                              
wychowawca
Jolanta Łagodzińska

   

KLASA VIb

             B±kiewicz Paweł          Maciejewska Kinga
             Bojarska Agnieszka          Malinowski Adria
             Celmer Luiza          Niedzielska Kamila
             Golat Adrian          Olszewski Michał
             Golat Karolina          Pietrzak Martyna
             Kompińska Sylwia          Piórkowski Robert
             Kowalczyk Martyna          Zieliński Patryk
             Kowalski Dawid          Żaglewski Przemysław
             Kryjak Aneta  

                                                             
wychowawca
Golatowska Elżbieta
 


 

ROK SZKOLNY 2006/2007
 

          Białecka Martyna       Panek Emilia
          Bojarska Joanna       Pietrzak Damian
          Cisowski Bartosz       Pietrzak Justyna
          Domiński Adrian       Pietrzak Łukasz
          Golatowski Michał       Pięta Paulina
          Jankowska Martyna       Piórkowski Piotr
          Kawulska Monika       Popiołek Agnieszka
          Klimczewska Joanna       Stanowska Katarzyna
          Kopczyński Bartosz       Walkiewicz Ewelina
          Kowalska Milena       Wi¶niewska Małgorzata
          Lisiecka Klaudia       Wróbel Patrycja
          Lisiecki Andrzej       Zielonka Anna
          Mazurek Agata       Zych Paweł
          Pakieła Damian  


wychowawca 
Iwona JóĽwiak     

 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006
 

        Basiewicz Tomasz      Kurzyńska Martyna
        B±kiewicz Paulina      Kusa Paulina
        Bojarski Emil      Kusy Michał
        Chmielewski Marek      Ostrowski Łukasz
        Downarowicz Jakub      Pakieła Mateusz
        Gawliński Mateusz      PietrzakKinga
        Gawłowska Marta      Rosiak Damian
        Gralewski Piotr      Sikora Aleksandra
        Kawecki Mateusz      Siuta Martyna
        Kawulski Marek      ¦ladowska Magdalena
        Kowalczyk Judyta      ¦niegocki Radosław
        Kowalczyk Paulina      Tarkowska Paulina
        Kowalska Anita      Toczka Anna
        Kryjak Marcin      Tomczak Beata
        Kukliński Tomasz      Waszkiewicz Damian


wychowawca 
Bogusława Paradowska     
 



ROK SZKOLNY 2004/2005
 

                Bojarska Małgorzata    Nowacki Dominik
                Borowski Mariusz    Nowakowski Mariusz
                Chmielewska Karolina    Ostrowski Kamil
                Downarowicz Katarzyna    Pietrzak Karolina
                Gorczyca Mariusz

   Popławski Dariusz

                Jankiewicz Dominika    Sikora Rafał
                Jarosiński Ernest    Szmulewicz Joanna
                Kalinowski Przemysław    Więcek Wiktor

                Kawulski Mariusz

   Kulińska Justyna
                Koralewski Mariusz    Lewandowski Łukasz
                Krzemiński Michal    Lisiecki Sebastian
                Kubacha Kamil    Łagodzińska Natalia

   
wychowawca
Łagodzińska Jolanta